Toplam 78 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Tek Bornozlar


Ev tekstil & dekorasyon içeriğinde yer alan tek bornozların yüzlerce farklı çeşidini bulabilirsiniz. Her zevke hitap edebilecek, farklı renklerde, farklı desenlerde ve farklı malzemelerde banyo için üretilmiş havlular Tekzen'de bulunuyor. Eponj Home, Marie Claire, Taç, Irya ve daha bir sürü markanın modellerine göz atabilir ve sizin hoşunuza giden ürünleri satın alabilirsiniz. Tek erkek, tek bayan veya tek çocuk bornoz türlerinin tamamı onlarca farklı renk seçeneği ile burada bulunuyor.


Bornozlar banyo sonrası vücudun kolayca kurulanmasına yardımcı oluyor. Vücudun tamamını kapladığından suyun verdiği ıslaklık ve üşüme hissine engel oluyor. Üretimi esnasında kullanılan malzemeler ile suyun emilmesine ve içinde hapsolmasını sağlıyor. Genellikle pamuktan üretilmiş olsalar da farklı malzemelerden üretilmiş arayanlar da burada kendilerine uygun birer ürün bulabiliyor.


Çocuklarınız için çok renkli ve farklı desenlerde onlarca havlu çeşidini bulabilirsiniz. Star Wars, Winnie the Pooh, Mickey Mouse, Şirinler gibi çok sevilen filmlerin ve çizgi filmlerin ürünlerini satın alabilirsiniz. Bayanlar için banyo terlikleriyle uyumlu olacak renkleri ve modelleri buradan seçebilirsiniz veya tuttuğunuz takımın renklerindeki banyo havluları satın alıp sevdanızı banyoya da taşıyabilirsiniz. 


Üretimleri sebebiyle banyo havluları fazla suyu emme ve içinde hapsetme özellikte geliyorlar. Durulanmak için ekstra uğraşmaya gerek kalmıyor. Sadece giymek yeterli oluyor. Bu modeller banyodan çıktıktan dakikalar sonra vücudunuzdaki tüm fazla suyu almış alıyor. Tek bornozlar fiyat olarak da geniş bir aralıkta bulunuyor. Her cebe, her bütçeye hitap edebilecek fiyatlarda ürünler bulmak mümkün oluyor. Size sadece kendinize uygun modeller arasında seçim yapmak ve satın almak kalıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT