Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Tavan Kaplamaları


En Dayanıklı Tavan Kaplama Malzemeleri Tekzen'de!

Tavan kaplama, duvar tasarımlarında tercih edilen bir işlemdir. Evin tavanının daha estetik durmasını sağlar. Tavan kaplamaları temelde strafor köpükten yapılır. Desenli kaplamalar, tavanın düzlüğüne hareket katar. Aynı zamanda strafor köpükten üretildikleri için düşük maliyetli olduğu için herkesin cebine hitap eder. Kolay bir şekilde tavana uygulanabilir olması da tavan kaplamanın popüler olmasının sebeplerindendir. Tavan kaplamanın geniş malzeme, model ve renk seçenekleri odanızı dilediğiniz gibi tasarlamanıza yardım eder. Şık ve benzersiz tavan tasarımları için tercih edebileceğiniz iç mekan duvar kaplamaları Tekzen’de!

Tavan Kaplama Çeşitleri

Tavan kaplama, tavanının tasarımına bir dokunuş katmanın yanı sıra ısı ve görüntü için de tercih edilir. Tavanda bulunan sökük kısımların ya da rutubetli alanların kapatılarak estetik bir görünüm kazanmasında büyük rol tavan kaplamanındır. Aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı bağlamında izolasyon amacı güderek de odanıza tavan kaplama yapabilirsiniz. Decosa Valencıa Tavan Kaplama Plakası, kaplamayı kullanacağınız odaya ve görmek istediğiniz tasarıma göre belirlenebilir. Tavan kaplama malzemelerinden biri olan sunta, sunta tavan kaplama olarak kendisini gösterir. Sunta, talaş ve ağaç yongalarından oluşan bir malzemedir. Bunun yanı sıra plastik tavan kaplama ve pvc tavan kaplama, plastik malzemeden yapılan kaplamalardır. Tavan kaplama yaparken seçilebilecek malzemeleri göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda tavan kaplama yaptığınız odanın hangi oda olduğu da önemlidir. Banyo tavanı ya da tuvalet tavanı ıslanmaya ve nemlenmeye müsait olduğu için plastik tavan kaplama yapılması daha uygun olabilir. Bu nedenle tuvalet tavan kaplama ve banyo tavan kaplama işlemlerinde plastik veya pvc malzemelerini tercih edebilirsiniz. Ek olarak Tekzen Home Tavan Kaplama Plakası 2M2 Breda- 4597 dikkat çekici bir diğer tasarım olarak öne çıkıyor.

Her Odanın Tasarımı Tavan Kaplama İle Üst Seviyelere Taşıyın

Tavan kaplama, yalnızca banyo veya tuvaletler için kullanılan bir uygulama değildir. Hangi odanızın tasarımını üst seviyeye taşımak, kusurlarını örtmek ve yalıtımını sağlamak istiyorsanız o odanıza tavan kaplama yaptırabilirsiniz. Özellikle köy evlerinin yalıtımının yetersiz olması tavan kaplama işleminin ne kadar gerekli olduğunu gösterir. Köy evi tavan kaplama için sunta malzemeden üretilen tavan kaplama modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece köy evini hem ısı hem de ses bağlamında yalıtabilir, köy evinin nostaljikliğini bozmadan üst düzey bir tasarım ortaya koyabilirsiniz. Tavan kaplama, balkonlarda da tercih edilebilir. Balkon; yaz, ilkbahar ve sonbahar aylarında en çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biridir. Bu nedenle şık tasarıma sahip bir balkon, kişinin ruhuna hitap eder. Balkonunuzun tasarımını üst seviyelere taşımak için balkon tavan kaplama yaptırabilirsiniz. Evinizin tasarımını, kalitesini ve görünümünü değiştirmek ve farklı bir ev havası yaratmak için tavan kaplama işlemlerini tercih edebilirsiniz. Tavan kaplama için gerekli olan astar çeşitleri ve tüm malzemeler Tekzen’de!

Tavan Kaplaması Yaparken Kullanmanız Gereken Malzemeler Tekzen’de

Tavan kaplaması yaparken kullanmanız gereken birçok malzeme vardır. Bu malzemelerin yanı sıra tavan, duvar ve oda tasarımları için tercih edebileceğiniz malzemeler de kalitesiyle ön plana çıkan Tekzen’de. Tavanın sadeliğine hareket katan tavan göbekleri, tavanınıza hareket katar. Bir odanın tavanı kadar duvarları da önemlidir. Tavanın rengine uyum sağlayan duvar kaplamaları da odanıza farklı bir dokunuş katıyor. Eşyalarınıza, odanın tavanına uyum sağlayan duvar kaplamaları ile odanın şıklığını ön plana çıkarabilirsiniz. Kaplama ve boyama işlemleri için gerekli olan inşaat ve boya malzemeleri de sizler için faydalı olacaktır. Örneğin duvar boyalarını uygularken fırça ve spatula çeşitleri, kartonpiyerler, boya koruma örtüleri gerekli malzemelerdendir. Hem oda tasarımı için hem ses, ısı yalıtımı için tercih edebileceğiniz tavan kaplama, duvar kaplama, tavan boyaları ve diğer gerekli malzemeleri uygun fiyatlarla Tekzen’de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT