Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Tavan Kaplamaları


Decosa Bursa Tavan Kaplama Plakası
Decosa Bursa Tavan Kaplama Plakası
Sadece Mağazada
44,99 TL
Decosa İzmir Tavan Kaplama Plakası
Decosa İzmir Tavan Kaplama Plakası
Sadece Mağazada
44,99 TL

Tavan Kaplamaları Kategorisinin Çok Satanları

Tavan Kaplama Modelleri

Evinizde küflenmiş, nemlenmiş ve döküntü meydana gelen tavanları değiştirmek istiyorsanız birbirinden farklı tavan kaplamalarla evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Terleme yapmayan ve küflenmeyen köpük kartonpiyerleri banyo tavan kaplamalarının yanı sıra salon ve diğer odalarınızda kullanabilirsiniz.

Tavan Kaplaması Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı banyo tavan kaplamaları yaptırırken onları desenli veya düz kartonpiyerlerle tamamlayabilirsiniz. Tavan kaplamalarının yapımı oldukça pratiktir. Öncelikle uygulama yapılacak yerde hazırlıkların tamamlanması gereklidir. Kullanılacak malzemenin ve yapıştırıcının sağlam olması, kaplamalarının ömrünü uzatan önemli bir detaydır. Bu durumda kaplama satın alırken ekstra dikkatli olunması önemlidir.

Yapıştırıcı, tavanın en uzun bölgesinden başlayarak dikkatli bir şekilde sürülür. Uygulamanın başladığı noktanın yeterince homojen olması da sonucu etkilemektedir. Yapıştırıcı uygulandıktan sonra kaplama parçaları aynı dikkat ile tavana sağlam bir şekilde yerleştirilir.

Tavan Kaplaması Nasıl Sökülür?

Tavan kaplamaları ve köpük kartonpiyer çeşitleri evinizin uzun süre sağlam kalmasını sağlar. Özellikle bambu modeller, zamanla erimez veya çürüme yapmaz. Temiz görünümün yanı sıra evinize şık bir hava verir. Tavan kaplama çeşitleri sadece evlerde değil iş yerlerinde de gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Ancak kaplamaların yapıştırılması kolay olsa da sökülmesi biraz zahmetli ve oldukça dikkat gerektiren bir iştir. Eğer bu konuda yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz tavan kaplamalarının sökme işi için profesyonellerden yardım alabilirsiniz.

Tavan Kaplaması Nasıl Boyanır?

Banyo tavan kaplamaları, sert ve kırılmaz yapıdadır. Kurtçuk, asimetrik, yonca ve daha pek çok desenlerden oluşan geniş bir sıkalaya sahiptir. Tertemiz görünümleriyle tavanlara aydınlık bir form kazandırmaktadır. Tavan kaplamalarında kullanılan ham maddeler boyanmaya oldukça uygundur.

Banyo tavan kaplama işlemi tamamlandıktan sonra alanında uzman kişilere tavan boyasını yaptırabileceğiniz gibi boyamayı kendiniz de yapabilirsiniz. Boyama işlemi kartonpiyerler üzerinde de yapılabilir. Boyama için dilediğiniz özelliğe sahip tavan boyasını kullanabilirsiniz ancak boyanın özellikle su bazlı olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Tavan Kaplama Fiyatları

Kaplamalarda kullanılan ham maddenin kalitesi ve özellikleri fiyatları etkileyen en önemli detaydır. Seçilen desenlere göre ve tavan genişliğine göre fiyatlarda farklılık olmaktadır. "İnşaat & Boya" kategorisinden, plastik tavan kaplama modellerini inceleyerek bütçenize uygun ürünleri Tekzen güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT