Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Tavan Kaplamaları


Tavan Kaplamaları

Farklı ebatlarda beğeniye sunulan tavan kaplamaları, mekanlarınızın ambiyansını estetik bir görüntü içerisine dahil ediyor. Zeminin yapısına göre uygulanan ürün grupları, genellikle alçı, köpük ve kartonpiyer gibi malzemelerden hazırlanıyor. Tüm ürün grupları; ev, ofis veya cafe gibi pek çok mekanın iç dekorasyonunda tercih ediliyor. Yalıtım, izolasyon ve dekoratif görüntü amaçlı üretilen ürünler, kaliteli materyallerden dizayn edildikleri için deforme olmadan uzun yıllar kullanılabiliyor. 


İnşaat & boya ürün grupları arasında yer alan tavan kaplama çeşitleri; ince, zarif ve desenli kalıplar şeklinde beğeniye sunuluyor. Ürün türleri; enjeksiyonlu, pres baskı ve asma tavan olmak üzere 3 farklı yöntem ile uygulanıyor. Enjeksiyonlu tavan modelleri, kalıplar içerisinde sıkıştırılarak imal ediliyor. Böylelikle daha düz ve pürüzsüz bir görüntü ortaya çıkıyor. Pres baskı kalitesinde dizayn edilen ürünleri de nem ve rutubete karşı dayanıklılık gösteriyor. Asma tavan modellerinin ise diğer ürün gruplarına ek olarak ısı yalıtım özelliği bulunuyor. 


Son gelişen teknolojiyle birlikte günümüzde daha çok strafor türündeki tavan duvar kaplama modelleri ön plana çıkıyor. Tavan, avize göbekleri, kartonpiyerler ve dış süslemeler gibi daha pek çok alanda, strafor modelleri kullanabilmek mümkün oluyor. Sert ve kırılmaz yapıda olan strafor tavan kaplama çeşitleri; mastik, saten alçı veya silikon yardımı ile kolayca yapıştırılabiliyor. 


Tavan dekor kaplama seçenekleri, konforlu ve ergonomik donanımlarının yanı sıra desenleriyle de büyük beğeni topluyor. Kurtçuk, yonca ve asimetrik çizgi gibi desenler, ürün grupların en sık kullanılan baskıların başında geliyor. Dekoratif desenli modeller içerisinden mekan ambiyansınıza ve eşyalarınızın tarzına uygun bir tercihte bulunabilirsiniz. Tavan kaplama plakaları için Decosa ve Dünya Polistren markaları arasından seçiminizi yaparak Tekzen güvencesi ile kolayca sahip olabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT