Toplam 76 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Taş Desen


Taş Desen Duvar Kağıdı Modelleri

Hayal gücünü zorlamayı sevenlerin son yıllarda en çok tercih ettiği dekorasyon ürünleri arasında duvar kağıdı bulunuyor. Estetik yapısı ile taş görünümlü duvar kağıdı marjinal bir ortam yaratmak isteyenlerin vazgeçemediği modeller arasında yer alıyor.

Duvar Kağdı Dekorasyon Önerileri

Eşyalar ile uyumlu bir görüntü sağlayabilen taş duvar kağıdı, kullanıldığı ortamlara derinlik kazandırıyor. Duvar kağıdı çeşitleri arasında sık sık tercih edilen bu modeller, ev ya da ofislerde geçmişin izlerini canlandıran bir özellikte. Zarif detayları sayesinde klasik eşyalarla olduğu gibi modern eşyalarla da kullanılabilir.

Taşlı duvar kağıdı desenleri arasında hem geniş mekanlar için hem de küçük mekanlar için kullanılabilecek olan seçenekler mevcut. Zarif çizgilere sahip olan modeller içinde farklı renkler de bulunuyor. Dağınık yerleştirilmiş taş görünümü de otantik bir hava yakalamak için kullanılabilir.

Taş Desenli Duvar Kağıtları Nerelerde Kullanılır?

Taş görünümlü duvar kağıdı ev dekorasyonunun farklı alanlarında tercih edilebilir. Özellikle otel ya da restoran gibi mekanlara orijinallik kazandırarak eskiye bir atıfta bulunmak için de kullanılabilir. Bu tür mekanlarda kullanılacak olan ürünlerin geniş taş desenli olması, mekana da genişlik ve ferahlık katacaktır.

Büyük alana sahip olan mekanlarda iri motifler kendini daha çok belli eder. Zevkinize göre bu ürünleri mutfak, banyo, salon ya da yatak odasında kullanabilirsiniz. Oturma odanızın yalnızca tek duvarını taşlı duvar kağıdı ile kaplayarak değişik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Duvar Kağıtları Stilinizi Yansıtır

Kabartma yapısına sahip olan taş desenli duvar kağıdı modelleri kullanıldığı ortama boyut kazandırırken farklı renk ve desen seçenekleri ile zarif bir çizgi yakalıyor. Bu modeller rustik görünümden hoşlanan kişilerin son dönemlerde favorileri arasında yer alıyor.

Taş görünümlü bu ürünler sadece salon ya da oturma odasında değil, mutfaklarda da sık sık tercih ediliyor. Duvar kağıdı modelleri içerisinde sade renkli ürünlerin yanı sıra renk geçişlerinin bulunduğu alternatifler de yer alıyor. Ayrıca dikdörtgen, kare, yuvarlak taşlar, tuğla görünümü ya da dağınık dizilmiş taş desenleriyle farklı stiller yakalamak mümkün.

Duvar Kağıtları Nasıl Temizlenir?

Taş desenli duvar kağıdı kolay bir şekilde duvara uygulamasının yanı sıra uzun yıllar yıpranmadan da kullanılabilir. Fakat bunun için kağıdın temizliği ihmal edilmemeli. Ürünlerin bakımı yapılırken ıslak ve nemli bir bez kullanmak yeterli olacaktır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT