Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Tam Boy Fırın


Beyaz eşya ana başlığında yer alan fırınlar kategorisine dahil tam boy fırın modellerini, çift kapılıdan multifonksiyonlu seçeneklere, turbo özelliğinden ankastre tipine kadar birbirinden farklı seçenekler arasından bu bölümde bulabilirsiniz. Arçelik, Vestel ya da Termikel gibi çeşitli markaların ürünlerinden bütçenize, beğeninize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilir, yemek hazırlama sürecini daha keyifli hale getirebilirsiniz.

 

Tam boy fırınlar, üzerlerinde bulunan ocak fonksiyonuyla oldukça pratik ürünlerdir. Bu sayede farklı pişirim özelliğine sahip yemeklerinizi tek bir üründe kontrol edebilir, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Tam boy fırınlar, hacimlerine, ölçülerine, fonksiyon seçeneklerine, turbo fırın özelliklerine ve kapak sayılarına göre farklı model ve fiyatlarda olabiliyor. Markaya ve modele göre değişen pişirme fonksiyonları; balık, et ya da hamur işi gibi yemekler için ayrı pişirim özellikleri sunuyor. Fırın bölmesindeki dayanıklı cam kapaklar ve iç aydınlatmalar yemeği dışarı çıkarmadan kontrol etmenizi kolaylaştırıyor.

 

Tam boy fırınları tek başına kullanabileceğiniz gibi mutfak dolaplarınıza göre ankastre ürünleri de tercih edebilirsiniz. Mutfaktaki ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz değişik tipteki fırınlar, inox ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte sunuluyor. Böylece ürününüzü diğer beyaz eşyalarınız ve mutfak aletlerinize göre seçebilirsiniz. Mutfak dekorasyonunuzun tarzına göre dilerseniz çift kapılı inox fırınları tercih edebilir, böylece endüstriyel ve modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Klasik tasarımdan vazgeçemiyorsanız modern hatlara sahip beyaz fırınları seçebilirsiniz. Altus, Finlux, Simfer ya da Luxell’in birbirinden farklı sunduğu model, fonksiyon ve hacimlerdeki tam boy fırın modellerine bu kategoriden ulaşabilir, bütçenize ve beğeninize uygun dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT