Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Sürahiler


Züccaciye kategorisi altındaki bu bölümde su arıtmalı, tek-çift filtreli, pratik kapaklı, vintage ve cam bardak setleri başta olmak üzere pek çok ürün sizleri bekliyor.  İster mutfakta işter başucunda kullanılabilecek plastik, şeffaf, cam ürünlerin yanı sıra parfüm şişeleri ve termoslar da bulunuyor. 


Kategoride yer alan bir diğer ürün olan karaflar da özellikle genç ve sert aromalı şarapların servisten önce dinlendirilmesi için kullanılıyor. En çok tercih edilen sürahi modelleri arasında olan cam şişeler mantar tıpalı ya da ağzı kilitli olarak kullanılabiliyor. Böylece kirlenmeye karşı suyu koruyor. Özellikle geleneksel ve modern tarzda süslemeleri olan şişeler ev dekorasyona göre tercih edilebiliyor.


Tutma kolaylığı ağız bölümünün uygunluğu hem estetik güzelliğe sahipken hem de kullanışlı olması da önem taşıyor. Klasik ve modern görünümü şık tasarımla birleştiren bu ürünler arasında filtreleme özelliğiyle kireci filtreleyerek, sağlıklı içme suyununu saniyeler içerisinde hazırlayan sürahi çeşitleri de yer alıyor. İçecek ve su servislerinizi yapabileceğiniz cam sofra serisi ürünler farklı tasarımlarıyla mutfağınıza hem şık bir görünüm kazandırıyor hem de ihtiyacınızı karşılıyor ve bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor.  Ev dekorasyonu ile sofra düzeninin bir parçası sayıldığı için ürün modelleri seçilirken kullanım amacı da önemli yer tutuyor. 


Filtreli sürahiler sayesinde kireç, klor ve diğer koku ve tadı bozan maddeleri azaltarak musluk suyunu taze filtrelenmiş ve daha içilebilir hale geliyor. Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza uygun özellikte ürünü kolayca seçip inceleyebilir dilerseniz de ürünlerin üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir ve arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT