Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Solo Ocak


Mutfağınızın ayrılmaz parçası solo ocak modelleri Tekzen Ocak kategorisinin altında sizleri bekliyor. Solo ocaklar, mutfakta fırından bağımsız olarak kullanılabiliyor. Gaz veya elektrik bağlantısının olduğu hemen her düz yüzeye kolayca yerleştirilebiliyor. Solo ocak fırın ile kombin edilerek satın alınabildiği gibi ayrı olarak da alınabiliyor. Bazı ocaklar sadece geleneksel tüpler veya elektrik ile çalışırken, bazı modellerde hem elektrik hem doğalgaz hem de tüp kullanımına imkan sağlayabiliyor. Ürünler arasında kontrol düğmeleri yanda ya da önde bulunan modellerin yanı sıra düğmeden ateşlemeli modeller de öne çıkıyor.


Solo ocak seçenekleri arasında Siemens solo ocak, Arçelik solo ocak başta olmak üzere, Naturel, Simfer, Premier, Luxell, Sinbo, Eminçelik, Ferre, ICF, Sunny ve Altus gibi önemli markaların solo ocak modelleri bulunuyor. Bu kategori altında farklı zevklere hitap eden farklı renkte modellerde cam ve elektrikli ocaklara ulaşmak da mümkün. Solo set üstü ocak modelleri arasından seçilecek modeller, ankastre ürünlerle uyum içinde kullanılabiliyor. Yeni teknolojilerle üretilmiş son model ocak modellerinin yanı sıra sadece internet üzerinde bulabileceğiniz ocak modelleri ile tanışmak için Tekzen ocak kategorisini ziyaret edebilirsiniz.


Tekzen üzerinden güvenle alışveriş yapabilir, solo ocak fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Solo ocak kategorisi altında yer alan iki gözlü, üç gözlü, dört gözlü ocak modelleri arasından mutfağınız için en uygun modeli seçebilir, bu modeller arasında fiyat ve özelliklerine göre kıyaslama yapabilirsiniz. Seçtiğiniz ocak modelinin gaz emniyeti, doğalgaza uygun olup olmadığı, boyutları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün detaylarını öğrenmenin yanı sıra yorumları ve beğenileri inceleyerek, kullanıcı deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT