Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Solo


Hayatımıza girdiği yıllardan beri mutfaktaki herkesin en büyük yardımcılarından olan bulaşık makineleri, sağladığı zaman ve enerji tasarrufu ile tüm mutfakların vazgeçilmezleri arasındaki yerini koruyor. Elde yıkamaya göre daha ekonomik olan bulaşık makineleri bütçenize katkı sağlarken zaman tasarrufu yapmanıza da yardımcı oluyor. Bulaşıkların daha temiz olmasını sağlayan cihazlar, her evin ihtiyacı olan beyaz eşyalar arasında yerini alıyor. 1900lü yıllardan beri hayatımızda olan bulaşık makineleri Tekzen güvencesi sizlere sunuluyor.


Ürünleri sizin için derleyen Tekzen, farklı markaları bir arada sunarak geniş kapsamlı seçim yapmanıza olanak sağlıyor. Mutfak dolap ya da panellerine gömülerek kullanılamayan, ankastre olmayan tüm beyaz eşya ve mutfak gereçlerine solo ürün adı veriliyor. Piyasaya ilk sürüldüğü zamanki özelliklerini sürdüren solo bulaşık makinesi çeşitleri kullanım açısından size avantajlar sağlıyor.


Bulaşık makinelerinin birçok markası ve birçok alternatifi bulunuyor. Program özellikleri makinelerde farklılık gösterebiliyor. Az programlı makinelere oranlı programı daha fazla olan makineler daha avantajlı yıkama olanağı sağlıyor. Bulaşıklarınıza uygun programı seçip enerji tasarrufu sağlamanız bu avantajlar arasında. Bulaşık makinelerinde bulunan A+ sınıfı enerji tüketimini azaltarak bütçenize ve çevreye katkı sağlıyor. Solo bulaşık makinelerinin fiyatları program sayısına ve enerji tasarrufu sınıfına göre farklılık gösteriyor.


Tekzen sayesinde Electrolux, Altus, Miele, Beko, AEG, Arçelik, İndesit, Seg, Bosch, Siemens, Regal, Profilo gibi güvenilir ve kaliteli beyaz eşya üreticilerine ait bulaşık makinelerine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü seçerek mutfağınızda hem şık bir detay sağlayıp, hem de mutfağınızdaki en büyük yardımcınıza Tekzen güvencesiyle kolayca sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT