Toplam 795 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Seyahat Ürünleri


Seyahat Ürünleri ve Çeşitleri

Doğaya ve insan sağlığına en faydalı yolculuk türlerinden birisi de bisikletle seyahattir. Bu nedenle mümkün olan her yere bisikletle gidilmelidir. Yolculuklarda da bisikleti yanınıza almak ve gittiğiniz yerde kullanmak istiyorsanız tekzen.com’da sizlerin beğenisine sunulan bisiklet taşıma aparatı tam size göre. Aracınıza özel, rahatça takılabilen aparatlarla bisikletiniz hep sizinle olacak.

Bisiklet Taşıma Aparatı Nasıl Takılır?

Oto aksesuarları içerisinde çok kullanılan ürünlerden birisi olan bisiklet taşıma aparatının montajı oldukça kolaydır. Ürünü kutusundan çıkardıktan sonra ilk olarak katlama kısımlarında bulunan vidaları çıkarmaktır. Vidaları çıkardıktan sonra aparatı aracınızın bagaj kısmının üzerine uygun olarak ayarlamalı ve çıkardığınız vidaları her iki tarafa yeniden takarak sıkıştırmalısınız. Daha sonra aparatın yan kısımlarında bulunan kancaları arabanın arka camının alt kısmındaki bölmeye takmalısınız. Yan kısımlardaki kancaları taktıktan sonra kancaların bağlı olduğu kemerleri çekerek sıkıştırmalısınız. Aynı şekilde diğer iki kancayı da bagajın alt kısmına teker -teker takıp sıkıştırmalısınız. Son olarak da üçüncü kancaları da arka aynanın hemen üstünde bulunan kısma takmalısınız.

Bisiklet Taşıma Aparatı Nasıl Çıkarılır?

Bisiklet taşıma aparatı çıkarılması oldukça kolaydır ve tek başınıza çıkarmanız mümkündür. Ümit Bisiklet veya başka bir marka olması bisiklet taşıma aparatının çıkarılmasını çok fazla değiştirmemektedir. Bisiklet aparatı çıkarırken ilk olarak ayna kısımlarındaki kancaları çıkarmalı ve kemerleri gevşetmelisiniz. Daha sonra alt kısımlarındaki kancaları çıkarıp aynı şekilde kemeleri gevşetmelisiniz. En son aşamada da bagaj üst kısımlarına taktığınız kancaları çıkarmalısınız. Gezi dönüşünde bisiklet taşıma aparatını çıkarmanız gerekebilir. Bisiklet taşıma aparatını çıkarırken kancalardan sonra iki kanatı ayıran kısımda bulunan vidayı gevşetmelisiniz. Bunu her iki taraf için de yapmalısınız. Vidayı gevşetirken uygun bir tornavida kullanabilirsiniz. Aksi takdirde vidanın üst kısmında bozulmalar meydana gelebilir. Son olarak bisiklet taşıma aparatını vidayı çıkardığınız yerden katlayarak kaldırabilirsiniz.

Bisiklet Taşıma Aparatının Önemi

Bisiklet taşıma aparatı belki ilk bakışta önemsiz gibi görünebilir ancak aslında evlerin vazgeçilmezlerinden olmaya aday bir aparat olma yolundadırlar. Özellikle sürekli bisiklete binen bireyler için bisikletlerini uzak bir yere götürmek veya tatilde yanlarına alabilmek çok önemlidir. Bazen de uzak ama güzel bir ortamda bisiklet sürmek isteyebilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda bisiklet taşıma aparatı çok aranmaktadır. Bisiklet taşıma aparatı çocuklu aileler için de çok önem taşımaktadır. Neredeyse her çocuğun bir bisiklet hayali bulunmaktadır ve malesef her zaman yakınlarında bisikletlerini sürecekleri güzel bir ortam bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda çocukların bisikletlerini yanınıza almanızı mümkün kılacak bisiklet taşıma aparatı çok önem taşımaktadır. Tatillerde de sıklıkla kullanılan bu ürünlerden vakit kaybetmeden aracınıza uygun olanı sipariş vermelisiniz.

Bisiklet Taşıma Aparatı Fiyatları

KNK ve Modacar gibi birbirinden kaliteli markaların bisiklet taşıyıcı aparatlarını bulabileceğiniz ve farklı çeşitleri ile Tekzen’de sizlere sunulan koleksiyonda bulunan ürünler cazip fiyatları ile her kesime hitap etmektedir. Kategori, marka ve fiyat seçeneklerini tekzen.com’da bulunan filtreleme özelliği sayesinde kolayca filtreleyebilir ve aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT