Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Sebzelik


En Ucuz Sebzelik Modelleri Tekzen'de!

Sebze ve meyveler, insan hayatının vazgeçilmez mutfak gereçleri arasındadır. Sebze ve meyvelerin besin değeri yüksek olduğundan sık sık tüketilmesi gerekmektedir. Meyveler akşam yemeğinden sonra, sebzeler ise akşam yemeğinde ana yemek olarak karşınıza çıkar. Peki, sebze ve meyveler en güzel şekilde nasıl muhafaza edilir? Sebzelik, sebze ve meyvelerinizi muhafaza edebileceğiniz ilk yerdir. Sebzelik, hem meyveleri hem de sebzeleri koyabileceğiniz eşyalardır. Aynı zamanda şık tasarımları ile mutfağınıza ayrı bir hava katar. Mutfağınız için tercih edebileceğiniz sebzelik modellerini sizler için derledik.

Sebzelik Modellerinde Geniş Seçenek

Sebzelik modelleri, yapıldığı malzemesi ve tasarımına göre modellere ayrılmaktadır. Hasır sebzelik, son zamanlarda revaçta olan hasır tasarımların bir yansımasıdır. Hasır sebzeliğin ana malzemesi hasırdır ve çok minimal bir tasarımı vardır. Minimalizmi mutfağına taşımak isteyenlerin tercih edebileceği bir sebzelik modelidir. Metal sebzelik, gri ve mat görünümü ile ön plana çıkar. Her tasarıma uyum sağlayan metal sebzelik, mutfağınızın tasarımını üst seviyelere taşır. Mutfağınızda gri, siyah ya da beyaz tonlarını kullanmayı tercih ettiyseniz metal sebzelik modellerine göz atabilirsiniz. Metal ve hasır malzemenin yanı sıra plastik sebzelik modelleri de çok fazla tercih edilmektedir. Geniş renk ve model seçeneği olan Rem VM1051 Hasırlı Sebzelik 3 Katlı her mutfağa uyum sağlarken sebzelerinizi üst düzey kalitede muhafaza edebilir. Çeşit çeşit tasarımlar, mutfağınıza uyumlu renkler, farklı modeller Tekzen’de mutfak rafı ve folyoluklar ile ön plana çıkıyor.

Tekzen Farkıyla Sebzelik Özellikleri

Sebzeliklerin tasarımı, malzemesi ve rengi kadar özellikleri de önemlidir. Sebzelik modelleri, farklı özelliklerle birbirinden ayrışır. Örneğin çekmeceli sebzelik, bölüm bölüm ayrılan bir forma sahiptir. Çekmecelerden oluşan sebzelik, bölüm bölüm ayrıldığından sebzeleri sınıflandırmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda kapalı bir formu olduğundan sebzelerinizi daha kaliteli bir şekilde saklamanızı sağlar. Çeşit çeşit sebzelerinizi rahat bir şekilde ayrıştırabilmeniz için dört katlı sebzelik modellerine de göz atabilirsiniz. Böylece sebzelerinizi rahat bir şekilde ayrıştırabilirsiniz. Mutfak, sebzelik denildiğinde akıllara ilk gelen modellerden başında da çekmeceli, dört katlı, rattan sebzelik gelmektedir. Bu sebzelik modelleri, işlevsel olmakla beraber mutfağınızın tasarımını da üst seviyelere taşır. Çok fazla sebze tüketen biriyseniz Metaltex Pisa 4 Katlı Metal Raf 340634 modelline bakmanız sizin için daha işlevsel bir seçim olabilir. Birbirinden farklı sebzelik modelleri, ön plana çıkan özellikler ve renk çeşitliliği ile ön plana çıkan Tekzen, uygun fiyatlarıyla her cebe hitap ediyor.

Mutfağınız İçin Tercih Edebileceğiniz Diğer Parçalar

Mutfak, en çok eşyanın bulunduğu odalardan biridir. Yemek pişirmek için, yemekleri saklamak için, içecek hazırlamak için ve daha fazlası için birçok eşyaya ihtiyaç duyarsınız. Bu ihtiyaçları sıralamak mümkündür. Örneğin kavanozlar, kuru bakliyat çeşitlerinin ve kuru yemişlerin saklama kabı olarak kullanılabilir. Bunun yanı sıra ekmeklikler de, ekmeklerinizi koymanız için gerekli olan eşyalardan biridir. Termoslar, gıda saklama kapları, kavanozlar, sebzelikler ve daha fazlası üst düzey kalitesiyle ön plana çıkan Tekzen’de! Mutfağınız için bir eşya almadan önce fiyat sorgulaması yapıyor olabilirsiniz. En ucuz sebzelik fiyatları ya da sebzelik fiyatları gibi konuları arama motorunda aratıp birçok sebzelik modellerine göz atmış olabilirsiniz. Kaliteli ve şık sebzelik satın almak için bu kadar uğraşmanıza gerek yok. Kaliteli malzemelerden üretilmiş, her ihtiyaca ve cebe hitap eden sebzelik modelleri ve pazar arabaları Tekzen’de! Hem aradığınız sebzelik modellerini hem de mutfağınız için almak istediğiniz, ihtiyacınız olan tüm eşyaları Tekzen’de bulabilirsiniz. Kaliteli bulaşık sepetleri, üst düzey tasarımlar uygun fiyatlarla Tekzen’de sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT