Toplam 155 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Şapka & Bere & Eldiven


Bd Patrol Eldiven L
Bd Patrol Eldiven
Temin Edilemiyor
Stur Oran Şapka Haki M
Stur Oran Şapka Haki M
Temin Edilemiyor

Zorlu spor aktivitelerinin en büyük yardımcısı olan şapkalar, bereler, eldivenler; Şapka Bere Eldiven kategorisinde sizleri bekliyor. Dayanıklı materyalleri sayesinde tüm aktivitelerinizde yanınızda yer alacak birçok ürün, kategori içerisinde yer alıyor. Outdoor sporlar için özel üretilen bere, şapka ve eldivenler; hareketlerinize özgürlük katıyor. Rüzgâr geçirmeyen ve nefes alabilme özelliğine sahip kumaşlarla tasarlanan ürünler ile konforu yakalarken stilinizi en uygun parçayla tamamlamanız da mümkün oluyor.


Evolite, Loap, Asolo, Ferrino, Grivel gibi başarılı markaların ürünlerinin yer aldığı kategori, Outdoor Giyim & Ayakkabı başlığı altında yer alıyor. Tırmanış, kamp, doğa yürüyüşü, kış yürüyüşü, kayak gibi zorlu spor türlerinin kullanışlı, dayanıklı ve tarz aksesuarları modeller arasında yerini koruyor. Kategori içerisindeki ürün çeşitliliği, her türlü aksesuar ihtiyacının karşılanmasını sağlıyor. Farklı birçok stilin bir arada bulunduğu zengin ürün yelpazesinden yediden yetmişe herkes yararlanabiliyor. Hem kadın hem de erkek için modellerin bulunduğu kategoride aynı zamanda unisex ürünler de dikkat çekiyor.


Hem soğuk hem de sıcak havalarda yapılan zorlu sporlar; şapka, bere, eldiven, boyunluk, atkı gibi spora özel aksesuarlarla daha güvenli hale geliyor. Olası rüzgâr uçurmalarına karşı çene kayışı detayı bulunan şapkalar, dağ vb. tırmanışlarda elin kaymasına olanak vermeyen eldivenler, nefes alabilme özelliğiyle tere de sebep olmayan bereler; zorlu sporlarda sizi soğuktan ve sıcaktan korurken tehlikeleri de en aza indirme gayesi taşıyor. Ayrıca farklı ürünleri bir araya getirerek şapka, bere, eldiven takımı yapmak da model çeşitliliği sayesinde oldukça kolaylaşıyor.


Hem stilleri hem d işlevleriyle birbirinden farklı tarzdaki şapka bere eldiven modellerini daha detaylı inceleyebilir, spor dalınıza ve tarzınıza en uygun olanı Tekzen güvencesiyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT