Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Salıncak Modelleri

Aileler için bebeklerinin mutluluğu her zaman ön plandadır. Tekzen salıncak koleksiyonunda; ailelere bebeklerin mutluluğunu arttıracak birbirinden kaliteli ve konforlu bahçe salıncağı, swing salıncak, lüks ortopedik salıncak ve daha birbirinden eğlenceli ürünler sunuyor.

Salıncak Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balkon salıncağı ve salıncak modelleri seçilirken dikkat edilmesi gerekenlerin en başında, salıncağın güvenli olması gelmektedir. Alacağınız salıncakta, özellikle yaşı küçük bebeklerin sallanırken düşmesini önleyecek güvenlik aparatlarının olması çok önemlidir. Tekzen.com’da satılan salıncak çeşitlerinde çocuğunuz için gerekli tüm güvenlik aparatlarını bulabilirsiniz.

Salıncak seçerken salıncağın çocuğunuzun yaşına uygun olması gerekir. Aksi takdirde çocuğunuz sallanırken rahat edemez. Ayrıca çocuğun boy ve kilo oranına uyan bir salıncak tercih edilmelidir. Çocuğun kilosu salıncağın taşıyacağı kapasitenin altında olmalıdır.

Yaşa Uygun Salıncak Seçimi Nasıl Olmalı?

Yaşa uygun Tekzen salıncak modelleri seçerken öncelikle ürünün özellikleri dikkatlice incelenmelidir. Ürün üzerinde yaş belirtilmişse ona dikkat edilmelidir. Bazı çocuk salıncaklarında da yaş yerine boy veya kilo ölçüleri yazmaktadır. Bu durumda çocuğun boy ve kilosu ile alacağınız salıncağın kapasitesinin uyması çok önemlidir.

Yaşa uygun salıncak seçerken salıncağın performansı da dikkate alınmalıdır. Eğer çocuğunuz hareketli bir yapıya sahipse salıncağı almadan önce ne kadar hızlı sallanabildiğini test etmeniz gerekir. Aksi takdirde çocuğunuz hızlı sallanmak isterken salıncak performansını aşacağından memnun kalmayabilirsiniz.

Salıncak Temizliği Nasıl Yapılır?

Bahçe salıncağı temizliği çocuğunuzun sağlığı açısından çok önemlidir. Salıncakta oluşan tozların, özellikle küçük çocukların kullanması sonucu oluşacak kirlerin ve lekelerin sık sık temizlenmesi gerekir. Çocukların temas ettiği tutma aparatları temizlenmelidir.

Salıncak modelleri temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu da temizlikte kullanılacak temizlik ürünlerinin çocuk sağlığına zararlı olmamasıdır. Salıncakta oluşan tozlanmalar nemli bir bez yardımıyla temizlenebilir. Eğer zorlu lekelerle karşı karşıya iseniz çocuklara uygun deterjan kullanımı ile bu lekelerden kurtulabilirsiniz.

Salıncak Almak İçin En Uygun Yaş Nedir?

Pashababy salıncak almak için uygun bir yaş olup olmaması ebeveynler tarafından merak edilmektedir. Salıncak almak için belirlenmiş bir yaş aralığı yoktur. Salıncak seçiminde çocuğunuzun gelişim hızı ve aşamaları önemlidir. En doğru bilgiyi çocuğunuzun doktoruna sorarak edinebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT