Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Römorklar


Taşımacılık işlerinizde kullanabileceğiniz ve diğer alternatif araçlara karşılık en düşük maliyetle taşıma yapabileceğiniz römork modelleri, kategori sayfamızda sizlere sunuluyor. Agromak markasının, firmalara ve tüketicilerin beğenisine sunduğu, farklı ebatlardaki römork çeşitleri iş yükünüzü hafifletiyor.

 

Tarla ve bahçelerinizde ürettiklerinizi kolaylıkla taşıyabilmek, işletme ve firmalarınızdaki taşıma maliyetlerini azaltmak için dizayn edilen ve sizlerin tercihine sunulan römorklar arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Aradığınız ürünü, istediğiniz zaman çıkartabileceğiniz tekerlek yapısı sayesinde daha az yer kaplayan, çok yönlü kullanılabilen, kapasite arttırımınızı sağlayan, bakım masrafı yok denecek kadar az olan modeller arasından seçebilirsiniz. Yükleme işlemini kolaylıkla yapabileceğiniz, büyük şehirlerde de kullanabileceğiniz, gün içerisinde ek taşıma kapasitesi gerçekleştirebileceğiniz, ihtiyaç duyulduğunda yolcu taşıma esnekliği sağlayan bu modeller işlerinizi kolaylaştıracak.

Hemen boşaltılma zorunluluğu olmayan ve kullanılmadığı zamanlarda sizlere ekstra bir masraf çıkarmayan, çeki demiri vasıtasıyla traktör gibi araçların arkasına kolaylıkla bağlanabilen bir model istiyorsanız, tercihinizi kasalı veya römorklu atv modelinden yana yapabilirsiniz.

 

Çelik profilden imal edilmiş gövde yapısı, kasalı modelin bir özelliği olan açılır arka kapak fonksiyonu, araçların arkasına monte edilmesini sağlayan çeki demiri bağlantısı, stop lambaları ve araç elektrik bağlantıları özellikleri, kasalı römork modellerini öne çıkarıyor. Farklı taşıma kapasiteleri, farklı kasa ve lastik ölçüleri gibi teknik özelliklerinin birleşimiyle tasarlanan modeller aranan niteliklere cevap veriyor.

 

Tekzen güvencesi ile hırdavat & el aletleri kategorisinin altında bulunan bu kategoriden, römork fiyatları hakkında bilgi edinebilir, aradığınız niteliklerdeki modelleri inceleyebilir, ürünlerin detaylarını birbirleriyle karşılaştırabilirsiniz. Böylelikle size en uygun özelliklerdeki modele kolaylıkla sahip olabilirsiniz

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT