Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Avensis, Minar, Tekzen, Özçakı Tekstil gibi güvenilir ve kaliteli markaların ürünlerinin yer aldığı kategoride genç odalarına uygun farklı ranza modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Farklı boyutlara sahip çevreye ve sağlığa zararsız, kanserojen madde içermeyen malzeme kullanılarak yapılmış ürünler ile genç odalarına güzellik katabilirsiniz. Metal ya da ahşaptan yapılmış tek kişilik ve iki kişilik ranzaları ve hatta farklı boyutlarda ranza yavrularını da bulabilirsiniz. Klasik tasarımların yanı sıra çekmece ve dolaplı modellere de ulaşabilirsiniz. Çeşitli renklerden oluşan modeller ile genç odaları ile bütünlük sağlayacak takımlar oluşturabilirsiniz.

 

Klasik bir dekorasyona uygun ürün arıyorsanız ahşap, suntalam modeller ilginizi çekebilir. Daha modern bir görüntü içinse metal, oymalı modelleri tercih edebilirsiniz. Geniş odalar için daha geniş boyutlu ürünlere göz atabilir, dar alanlar için ürün arıyorsanız yeri en verimli şekilde kullanmanıza imkan sağlayacak daha sade ve dar modelleri inceleyebilirsiniz. Parlak veya mat yüzeyli, kaliteli malzemeden yapılmış uzun yıllar dayanacak ürünler arasından dilediğinizi seçerek genç odalarına gençlere özgü bir hareket katabilirsiniz.

 

Genç erkekler için daha erkeksi modellere bakabilir, genç kızlar içinse rengarenk, farklı tasarımlarda üretilmiş ürünlere göz atabilirsiniz. Dilerseniz geniş ürün yelpazesine sahip kategoriden istediğiniz özelliğe sahip modelleri karşılaştırabilir, her zevke uygun ranza seçenekleri ile genç odalarına tarz katabilirsiniz. Demonte ürünleri kurulum şemasında yazan talimatlara uyarak evinizde kolayca kendiniz yapabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile genç odası kategorisinin altında bulunan ranzalar kategorisinden bütçenize ve zevkinize uygun şekilde seçeceğiniz ürünleri en uygun fiyatlar ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT