Toplam 88 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Ranzalar


Her Yaşa Uygun Ranza Modelleri Tekzen’de!

Çocuk ve genç odalarında sıklıkla tercih edilen Tekzen ranza, birçok farklı modeliyle sizlerin beğenisine sunuluyor. Kullanılan odada az alan kaplamaları sayesinde birden çok kişinin aynı odada kaldığı durumlarda bu ürünler, doğru birer seçim oluyor. Özgün tasarımlarıyla farklılığını ortaya koyan ranza çeşitleri, kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretiliyor. Her yaşa ve tarza uygun ranzalar uygun fiyatlarla Tekzen’de sizleri bekliyor. 

Tekzen Ranzalar ile Tarzınızı Ortaya Koyun

Alandan tasarruf sağlayan ranza yatak, genç ve çocuk odası dekorasyonlarında önemli bir rol üstleniyor. İşlevsel özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırırken konfordan da ödün vermiyor. Tekzen ranzalar, farklı boyut seçenekleriyle her kullanıcıya hitap ediyor. Çekmeceli, dolaplı ve yavru yataklı modelleriyle oldukça fonksiyonlu bir deneyim imkanı sağlıyor. Yüksek kalite malzemelerden üretilen tüm ranzalar, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık gösteriyor. Geniş renk tonu yelpazesiyle zevkinize uygun modeli bulmanızı kolaylaştıran bu ürünler, şık tasarımlarıyla estetik bir görünümü de beraberinde getiriyor. Klasik ranzaların yanında ileri teknoloji kullanılarak üretilen farklı tasarımlar, tarzınızı ortaya koymanıza yardımcı oluyor. 

Birbirinden Kullanışlı Tekzen Ranza Modelleri

Tekzen ranza modelleri içerisinde farklı donanımlara sahip birçok ürün bulunuyor. Gençler tarafından sıklıkla tercih edilen Unimet armas metal ranza, kullanışlı özellikleriyle beğenileri kazanıyor. İki kat olarak sunulan bu model, katlar arasındaki geniş mesafe sayesinde konforlu bir kullanım sağlıyor. Metalden üretilmesi ile dayanıklı bir yapı sergileyen bu ürün, elektrostatik boyalı olmasıyla da estetik bir görünüme sahip oluyor. Geçme sistemli olması sayesinde bu tip ranzalar, kolaylıkla takılıp çıkartılabiliyorlar. Bu sayede istenildiği zaman ayrı iki yatak olabilme özelliğini taşıyan bu mobilyalar, Tekzen kalitesini yansıtırken aynı zamanda minimal tasarımıyla da sadeliği başarılı bir şekilde evlerinize getiriyor. 

Özel Tasarımlarıyla Tekzen Ranzalar Beğenileri Kazanıyor

Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir diğer model Dekorister exclusive flexi yavru yataklı ranza oluyor. İki katlı ranza olma özelliğini taşıyan bu ürün, 4 çekmeceli merdivenleriyle dikkatleri çekiyor. Hem sağ hem de sol tarafa kurulabilen bu merdiven, birçok malzemeyi içerisinde saklayabiliyor. Bu sayede, daha düzenli bir oda sizleri bekliyor. Yavru ranza içermesiyle aynı anda 3 kişilik bir yatak deneyimi sunuyor. Bu sebeple, üçlü ranza olarak da adlandırılabiliyor. Katlar arasındaki yeterli mesafe ve geniş merdiven aralıkları konforlu bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Dolap ve masa içeren diğer modeller, alandan tasarruf ederek odayı daha kullanışlı hâle getirmenize yardımcı oluyor. 

Gençlerin de Tercihi Tekzen Ranzalar

Genç odalarında sıklıkla tercih edilen Tekzen ranzalar, farklı tarzlarıyla her zevke hitap ediyor. Genç odası setleri, içerdiği genç odası karyolaları ile çeşitli yatak ürünlerini gençlere sunuyor. Genç odası, geçme sistemine sahip ranzalar sayesinde iki ayrı karyolaya sahip olabiliyor. İstenildiği zaman üst üste, istenildiği zaman ayrı ayrı kullanılabilen bazalı ranza modelleri her odaya uyum sağlayabiliyor. Genç odası komodin ve şifonyerleri ile odanızın dekorasyonunu zenginleştiren Tekzen, bu yolla sizlere daha estetik ve şık bir görünüm sunuyor. Farklı boyut seçenekleriyle komodin ve şifonyerler küçük veya büyük her odada rahatlıkla kullanılabiliyor. Gençlerin tarzını yansıtacak tüm Tekzen mobilya ürünlerini siz de hemen şimdi inceleyebilirsiniz. 

Çok Fonksiyonlu Tekzen Ranzalar

Evinizin dekorasyonunda oldukça önemli bir yer teşkil eden Tekzen ranzalar, onlarca farklı modelle sizleri hayalinizdeki ranzaya kavuşturuyor. Her tür oda için ideal bir tercih olan ranzalar, kullanıldığı odada az bir alan kaplamasıyla biliniyor. Çok fonksiyonlu ranzalar ise aynı anda birçok işlevi sizlere sağlıyor. Çocuk ranza modelleri içerisindeki dolaplı ranzalar, özellikle birlikte aynı odayı paylaşan kardeşlerin kurtarıcısı oluyor. Çekmeceli merdivenler de birçok eşyayı içerisinde saklayabilmesiyle hem alandan tasarruf ediyor hem de pratik bir kullanım sunuyor. 3 kişilik ranzalar arasında özellikle yavru yataklı modeller kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Kolay bir şekilde çekilebilen ve konforlu bir kullanım sunan bu modeller, geniş bir odaya sahip olmanıza yardımcı oluyor. Aynı şekilde masaya sahip olan diğer ürünler de kendine alan tanımayı seven gençlere sunuluyor. 

Bütçenize Dost Fiyatlarla Tekzen Ranzalar

Genç, bebek ve çocuk odası  için ideal olan ranzalar, Tekzen’de ihtiyacınıza uygun ranza ölçüleri ile sizlerle buluşuyor. Yatak odası mobilyaları içerisinde de sıklıkla kullanılan komodinler, ranzalara uyum sağlayabilen seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Tekzen ranzalar hakkında daha fazla bilgi için siz de hemen ürün sayfasına göz atabilir, ihtiyacınız olan modele uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT