Toplam 81 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Portmanto Askılıkları


Portmanto askılıkları kategorisi altında, portmantolar için kullanacağınız askı modelleri ve yardımcı ürünleri sizleri bekliyor. İki portmanto malzemesini sabitleyerek birleştirmeye yarayan flans modelleri, farklı boylarda ve yapılarda askı boruları, boru uçlarına yerleştirilen boru babaları, hem portmanto hem de duvarda kullanılabilen tablo askıları ve portmanto üzerine monte edilecek çeşit çeşit portmanto askılık modelleri Tekzen'de yer alıyor.


Gümüş, altın, bakır renklerine sahip olan portmanto askılık modelleri arasında lale figürlü, yaprak figürlü gibi doğadan ilham alan modeller bulunuyor. Bunların yanı sıra kavuklu, sarıklı ve kemerli adı verilen kabartmalı askılıklara rastlamak da mümkün. Eta adı verilen iki askı çıkıntısı ve bir adet yuvarlak askılık birimini aynı anda barındıran modellerin de farklı renkleri portmanto askılık modelleri arasında kendine yer buluyor. Oksitlenmiş portmanto askısı, bebek askılar, yıldız şeklinde tasarlanmış ürünler de bu kategori altında satışa sunuluyor.


Tekzen kalitesiyle tüketici ile buluşan modellerin arasında çift metalik renkte tasarlanmış portmanto askılıkları çiftli ya da tekli kıyafet asmaya olanak sağlıyor. Ayrıca bu kategoride yer alan bazı modellerde metal renkler kayın, meşe gibi ağaç yapısındaki materyallerle birlikte kullanılarak portmantolarda farklı bir hava yakalanabiliyor.


Evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü aksesuara ulaşabileceğiniz Kapı&Mobilya Aksesuarı kategorisi altındaki portmanto askılıkları kategorisini ziyaret ederek askılık modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürünler altında yer alan yorum ve beğenileri inceleyerek kendiniz için en uygun askılık modelini bulabilirsiniz. Tekzen üzerinden güvenli alışveriş yaparak, ihtiyacınız olan ürünü internet üzerinde sipariş verebilir, kıyaslama yaparak bütçenize en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT