Toplam 25 üründen, 1-25 arası gösteriliyor.

Performans ve Güç


Hardline Nox2 1090 Gr Karadut
Hardline Nox2 1090 Gr
Temin Edilemiyor

Performans ve Güç Takviyeleri

Bir tür amino asit olarak ifade edilen Arjinin proteinin yapı taşı olması nedeniyle oldukça değerlidir. Vücudun ihtiyaç duyduğu temel amino asitler özellikle sporla uğraşanlar ve vücut geliştirme çalışanlar için önemlidir.

Performans ve Güç Takviyesi Çeşitleri Nelerdir?

Güç ve dayanıklılığı artıran ürünler farklı seçenekler ile satışa sunuluyor. Bu ürünler toz ve sıvı seçeneklere sahip olmanın yanı sıra ürünlerin sağladıkları etki seviyeleri de farklılık gösteriyor. Böylece başlangıç seviyesinde olan bir sporcu ve ileri düzeydeki bir sporcu kendi için en uygun ürüne ulaşabiliyor.

Besin takviyeleri içerisinde daha kolay tüketim sağladığı için sıklıkla tercih edilen kapsül seçenekler de yer alıyor. Ampul biçiminde satışa sunulan ürünler de hızlı etki etmeleri nedeniyle tercih edilen besin takviyeleri arasında yer alıyor.

Performans ve Güç Takviyelerini Kimler Kullanmalı?

Yoğun bir antrenman sonrasında kaybedilen enerjinin yeniden yerine koyulabilmesi için güçlü bir protein desteği almak gerekiyor. En etkili destek kırmızı etten geliyor. Fakat kırmızı etin verdiği protein dahi zaman zaman yetersiz kalabilir. Bu gibi durumlarda sporcuların performans ve güç takviyesi alması gerekiyor.

Performansı artıran takviye ürünlerden bir kısmı başlangıç seviyesindeki sporcular için önerilir. Ayrıca ileri ve orta seviyede olan sporcular için de güçlerini artıracak ve kas yapılarını geliştirecek seçenekler de ürün grubunda bulunuyor.

Performans ve Güç Takviyelerinin Yararlar

Ağır antrenmanlar esnasında ya da sonrasında güç ve dayanıklılığı artırmaya yardımcı olmak açısından takviye ürünler oldukça yararlıdır. Besin takviyesi egzersiz performansını artıran bir yapıya sahip olmanın yanı sıra zihinsel ve fiziksel yeteneklerin de gelişmesine yardımcı oluyor. Aradığınız takviye ürünleri Tekzen'de bulabilirsiniz.

Spor & Outdoor ürün grubunun vazgeçilmez ürünleri arasında bulunan besin takviyeleri özellikle kasların gelişmesine büyük katkı sağlıyor. Kasların yeniden yapılanmasına yardımcı olan besin takviyeleri aynı zamanda enerji üretmektedir ve besin sentezini kolaylaştırmaktadır. Besin takviyesinin bir tür gıda olmadığını da bilmekte yarar bulunuyor.

Performans ve Güç Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Tribulus - ZMA gibi besin takviyelerinin kullanım biçimleri ve ölçekleri ürünlerin çeşitlerine göre değişiklik gösteriyor. Özellikle toz yapıya sahip olan ürünler su ve süt gibi içeceklerle de tüketilebiliyor. Antrenman öncesi olduğu gibi antrenman sonrasında da tüketiliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT