Toplam 50 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Paten & Kaykay & Scooter


Paten & Kaykay & Scooter

Her yaştan çocukların beğenisine hitap edebilecek şekilde üretilen paten, kaykay ve scooter çeşitleri çocukların ve gençlerin sürüş ve denge becerisi kazanmasına yardımcı olur. Ergonomik ve güvenli tasarımları sayesinde güvenle kullanılabilir. İster içerde isterse dışarda çocukların ve gençlerin eğlenceli vakit geçirmesine olanak sağlar.


Spor branşları alt başlığında bulunan paten modellerinde hem spor amaçlı hem de temel öğrenme amaçlı seçenekler mevcuttur. Paten çeşitleri her zemine uygun şekilde üretilen silikonlu tekerlekleri ve özel tasarımı sayesinde rahat bir kullanım sunar. Ayrıca patenler kullanıcının ayaklarını tamamen kavrayacak şekilde dizayn edilmişlerdir ve isteğe göre ayarlanabilecek bağcıkları mevcuttur. Böylelikle kullanım esnasında herhangi bir rahatsızlık vermez ya da ayağınızdan çıkmaz. İçerde olduğu kadar dışarda da güvenle kullanılabilmesi için soğuğa karşı dayanıklı olarak üretilir. Bunun yanı sıra düşme veya darbelere karşı dayanıklı yapılarıyla konforlu ve güvenli bir kullanım sunar. Güvenli bir sürüş için kask kullanılması önerilir.


Kaykaylar genellikle gençler tarafından kullanılıyor. Kaliteli malzemeden üretilen ürünler dayanıklı rulmanlar sayesinde güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Bir tarafları desenli olabileceği gibi hem alt hem üst tarafı desenli modelleri de bulunuyor. Böylece her kaykay kullanıcıya özel hissettiriyor. Kaykay çeşitleri kaymaz ayak basma yeri sayesinde dengede durmayı kolaylaştırıyor ve sürüş sırasında düşmeleri azaltıyor. Kaykay tahtası iç bükey yapısı gereği aerodinamik özellik sağlıyor böylece kullanıcıya istenilen hareket özgürlüğü tanınmış oluyor.


Scooter daha ağırlıklı olarak çocuklar için üretilmektedir. Kaliteli malzemeleri ve silikon tekerlekleri sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır böylece uzun süreler boyunca kullanılabilir. Geniş ve kaydırmaz olacak şekilde tasarlanan ayak basma yeri dengede durmayı kolaylaştırırken kolayca hareket edebilen direksiyonu kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlar. Scooter fiyatları ürünlerin kalitesine ve boyutlarına göre değişmektedir. Kullanım sırasında çocukların güvenliği için ilk kullanım zamanından itibaren kask ve diz- dirsek koruyucu padlerin giyilmesi önerilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT