Toplam 137 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Paten & Kaykay & Scooter


Paten Kaykay ve Scooter Modelleri

Alternatif sporlar arasında olan scooter, kaykay ve patenler son yıllarda en sık kullanılan ürünler arasında yerini almıştır. Birbirinden farklı markalardan temin edebileceğiniz en uygun scooter kaykay modellerini Tekzen.com.tr'nin zengin seçenekleri arasında inceleyebilirsiniz.

Paten Numarası Nasıl Seçilir?

Fitness paten, urban paten, hız pateni, slalom paten başta olmak üzere çeşitli özelliklere göre yapılan bu spor ürünleri her yaş grubu için farklı şekilde tasarlanmıştır. Patenler teknik malzemelerden meydana geldiği için seviyenize en uygun malzemelerle üretilen bir markayı almaya özen göstermelisiniz.

Paten alırken numarasına mutlaka dikkat edin, çünkü normal ayak numaranız sizi yanıltabilir. Patenler genellikle birkaç numara büyütülebilecek şekilde yapılmıştır. Örneğin; 37 numara bir paten aldığınızda onu 39 numaraya kadar ayarlayabilirsiniz.

Scooter Bakımı Nasıl Yapılır?

Kullanıcının ayağını yerden ittirmesiyle hızlanmasını sağlayan scooter, tıpkı paten gibi her yaş grubuna uygun seçilmesi gereken ürünlerden biridir. Her yaşa hitap eden scooter 2 veya 3 tekerlek ile tasarlanmıştır. 3 tekerlekli olanlar genellikle çocuklara hitap etmektedir. 2 tekerlek ise uzun süre scooter kullananlar tarafından tercih edilmektedir.

Scooter, zemin açısından yere daha yakın olduğu için dikkat edildiği sürece çok fazla risk taşımayan bir üründür. Çok fazla darbe almadığı ve tekerleklerini zorlayıcı yollarda aşındırmadığınız sürece uzun yıllar bakımlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Paten Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paten sizin için bir hobi haline geldiyse dirseklik, bileklik, dizlik ve kask kullanmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Sürüşünüzü paten için en uygun noktalarda kullanmaya özen gösterin. Spor ürünleri arasındaki bu ürün mutlaka yaş grubuna uygun alınmalıdır.

Paten üzerindeyken kulaklıkla çok yüksek seste müzik dinlemekten kaçınarak olası riskleri minimuma indirebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz bölgede paten yolu mevcut ise trafik kurallarına uymayı ihmal etmeyin. Eğer yeni başladıysanız bir frene sahip paten almalısınız. Şuan birçok profesyonel patencilerin de fren kullandığını unutmayın.

Paten ve Kaykay Fiyatları

Tekzen paten seçenekleri arasından incelediğiniz her paten farklı markalara ait olduğu için fiyat politikası değişmektedir.Patenin yapıldığı sağlam ve sağlıklı malzemeler ürünün fiyatlarını etkileyen en önemli detaylar arasındadır. Tekzen.com.tr'de tüm paten fiyatlarını kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT