Paslanmaz Kolon Küllük


Aradığınız kategoriye ait hiç bir ürün listelenemedi...

İş yerlerinin, otellerin, AVM’lerin ve birçok alanların önleri sigara izmaritleriyle doluyorsa artık buna bir çözüm bulmanız gerekiyor. Çözüm derken tabii ki de yasaklamaktan bahsetmiyoruz. Kolon küllük ile beraber bu sorunu çözebilirsiniz. 


İş hayatının yoğunluğu ve stresi ya da başka sebeplerden ötürü bazılarımız sigara alışkanlığına sürükleniyoruz. Sigara alışkanlığı iş yerlerinde bazen sorunlara neden olabiliyor. Özellikle iş yeri kapı önlerinde biriken sigara tiryakileri içtikleri sigaranın izmaritini oldukları yere atarak oradan ayrılmayı tercih ediyor. Bu durum hem iş yerine hem de çevre temizliğine olumlu bir imaj vermiyor. Bundan kurtulmanın yolu ise kolon küllük.


Şık tasarımı ile estetik yönden herkesin beğenisini kazanan kolon küllük modellerinin bolluğu ile de dikkat çekiyor. Renk seçeneklerinin olmasıyla birlikte her boyutta ve genişlikte de alternatif sunuyor. Küçük orta ve büyük boy olarak ayrılmakla birlikte paslanmaz seçeneğiyle de ön plana çıkıyor. Paslanmaz özelliği ile gözünüz kesinlikle arkada kalmayacaktır. Aynı zamanda bu ürünler çelik ile yapılabilmekte ve uzun süreli size hizmet verebilmektedir.


Çelik paslanmaz kolon küllük basit ve kolay kullanımı ile de tercih sebebiniz olabilir. Üst kısmı çıkartılıp kolaylıkla temizlenebilmekle beraber ürünün alt kısmı çöp kovası olarak kullanılıyor. Hacim olarakta seçenekleri bulunmaktadır. 10,20,23,57 lt vb. gibi birbirinden çeşit kategorilere de ayrılmaktadır. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde defalarca çöp kovası almanıza ya da kirli bir çevreyle yaşamanıza asla gerek kalmayacak. Bu ürünler  size kullandığınız ortamda uzun süreli kullanım ile gönül rahatlığı sağlayacaktır. Tekzen kalitesi ile istediğiniz ürünlere dış mekan küllükler kategorisinden hemen ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT