Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Park Yatak & Oyun Parkları


Park Yatak Modelleri

Kompak yapısı ile aileler için vazgeçilmez bir araç olan oyun parkı, taşınabilir bebek beşiği olarak ifade edilebilir. Oyun parkları ilk aylarda bebekler için yatak olurken ilerleyen dönemlerde ise içinde oyun oynayabilecekleri bir alan görevi görür.

Park Yatak Nedir?

Bebekler için yapılan alışverişlerde ilk sıralarda bulunan park beşik modelleri, bebeğin içinde oyun oynayabileceği ve uyuyabileceği ürünlerdir. Özellikle bebeğin ilk yaşlarında oyun parkı beşik sistemleri ebeveynler için hayat kurtaran özelliklere sahiptir. Tatilde, evde, iş yerinde park yataklar ile çocukların konforu ve güvenliği sağlanabilir.

Çoğu park yatak aylara uygun olarak belirlenen iki kademeli yüksekliğe sahiptir. Bebek ilk aylarda üst kademede, daha sonra ise alt kademede yatırılır. Beşik üzerinde bulunan dönence, ışık ve titreşim gibi sistemler bebeklerin dikkatini çekerek daha fazla eğlenmelerini sağlar.

Park Yatak Nasıl Kurulur?

Oyun parkları kurulumu kendisi ile birlikte verilen kılavuza göre yapılır. Kurulum birkaç dakika içerisinde tamamlanır. Beşikler katlanabilir ve açılabilir bir mekanizma şeklinde tasarlanırlar. Katlandığında çok az yer kaplamaları ise en büyük avantajlarıdır. Park yatak kurulduktan sonra içine uygun ölçülerde bir yatak yerleştirilmesi ile hazır hale gelir.

Park yataklar kurulduktan sonra tercihe bağlı olarak oyuncaklar ve dönenceler ile daha keyifli hale getirilebilir. Bazı markaların beşikleri oyuncaklarla birlikte gelir. Bebeklerin sevdiği oyuncaklar kullanılarak daha renkli bir görüntü elde edilebilir. Küçük parçalar içermeyen oyuncaklar güvenlik açısından daha uygun olacaktır.

Park Yatak Nasıl Sökülür?

Oyun parkı sökülmeden önce üzerinde bulunan aksesuarlar ve yatak çıkartılır. Yatağın kenarlarındaki kilit sistemleri ile kapanma mekanizması harekete geçirilir. Yatak katlandıktan sonra çok az bir yer kaplayacağı için depolama konusunda da sorun yaşanmaz.

Park yatakların kapalı halde sundukları bir başka özellik ise rahat taşınabilir olmalarıdır. Park beşik modelleri her yere rahatlıkla taşınabilir özelliktedir. Seyahatler sırasında büyük bir sorun olan uyku güvenliği bu şekilde sağlanabilir. Ayrıca bebekler alıştıkları yataklarında yatacakları için kendilerini daha huzurlu hissedeceklerdir.

Park Yatak Nasıl Temizlenir?

Park yatakların kumaş kısımları ağartıcı özelliği olmayan bir deterjan ve nemli bez kullanılarak rahatlıkla temizlenebilirler. Bebek ve çocuk odası kurulurken eğlenceli ve fonksiyonel bir ürün arayanlar Tekzen Anne & Bebek & Oyuncak kategorisinde bulunan park yatak modelleri arasından dilediklerini seçebilirler.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT