Toplam 111 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Park Yatak & Oyun Parkları


Park Yatak & Mama Sandalyesi kategorisinin altındaki bu bölümde onlarca çeşit park yatak ve oyun parkını kolaylıkla inceleyebilir, size en uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.


Son derece pratik kurulum süreçleri ve güvenli kullanımları ile sıklıkla tercih edilen park yatak modellerini en seçkin markalar ile birlikte inceleyebilir, benzerleri ile kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. Geliştirdikleri bebek ürünleri ile isim yapmış Kanz, Pierre Cardin, Kraft, Prado ve daha bir çok dünyaca ünlü markanın ürünlerinin üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünü anında satın alabilirsiniz.


Yeni doğan döneminden itibaren ister ebeveyn yanında, ister bebek odasında rahatlıkla kullanılabilen park yataklar; sarkmayı ve düşmeyi engelleyen yüksek yatak kenarları, kolay temizlenebilen kumaşları, bebeğinizi kontrol etmenizi kolaylaştıran ve hava akışı sağlayan file panelleri ile aileler tarafından beğeni topluyor. Kolay kurulumu, hafif iskeleti ve portatif tasarımı sayesinde rahatlıkla taşınabiliyor ve seyahatlerde dahi bebeğinizin kendi yatağının konforundan uzaklaşmamasını sağlıyor. Park yataklar tek yönlü tekerlekleri sayesinde tek elle bile rahatlıkla odada istenilen alana konumlandırılabiliyor, fren sistemleri ile sabitlenebiliyor.


Ara katlara sahip modeller bebeğiniz büyüdükçe derinleşen bir kullanım alanı sunarak güvenli ve konforlu uykular vadediyor. Cibinlikli, tenteli modeller özellikle yaz aylarında haşerelerden bebeklerinizi korurken aynı zamanda son derece dekoratif tasarımlarıyla göz dolduruyor. Alt değiştirme modülüne sahip modellere de buradan ulaşabilir, özellikle küçük bebek odaları için birden fazla fonksiyonuyla oldukça pratik çözümler sunan bu tasarımları tercih edebilirsiniz.


Birbirinden eğlenceli oyun parkları, bebekler için son derece keyifli zamanlar, ebeveynler için ise güvenli oyun alanları vadediyor. Yandan fermuarlı, fileli, taşınabilir, sabit, dönenceli, cepli ve daha bir çok özelliğe sahip, cıvıl cıvıl renklerde oyun parklarını inceleyebilir, Tekzen kalitesi ve güvencesi ile bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT