Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Bebeklerin konforunu ve güvenliğini sağlamaya yönelik özel olarak dizayn edilmiş, ergonomik ve işlevsel bebek gereçlerini bu kategoride kolaylıkla bulabilirsiniz.


Hattrick Baby, Chipolino, Kanz, Pilsan, Sevi Bebe, Sunny Baby, Baby2Go, Pierre Cardin, Cyrstal Baby, Ferrari gibi anne ve babalar tarafından çok tercih edilen, kaliteli ve seçkin markalara ait ürünlerin yer aldığı park yatağı ve mama sandalyesi kategorisinde, mama sandalyeleri, park yatakları, oyun parkları, sepet beşikleri gibi ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Eğlenceli ve renkli tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken bebek araç ve gereçleri sayesinde bebeklerinize rahat edebilecekleri güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz. Bebeklerinizin sağlığını tehdit edebilecek kimyasal madde içermeyen malzemelerden üretilmiş ve 6 aydan sonra rahatlıkla kullanabilecekleri portatif mama sandalyesi çeşitleri ile bebeklerinize kendi başlarına yemek yeme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Hem beşik hem de mama sandalyesi olarak kullanabileceğiniz, müzikli ve oyuncaklı modeller ile yemek yedirmeyi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

 

Bebeklerinizin hem oyun oynayabilecekleri hem de uyuyabilecekleri şekilde tasarlanmış, özel alt açma ünitelerini bulunduran, açılıp kapanabilen ve kolay taşınabilen bebek park yatak çeşitleri sayesinde odalarınızda alandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Park yatağın etrafını çevreleyen file pencereler yardımı ile bebeğinizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz ve her an gözünüzün önünde bulundurabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile Anne & Bebek & Oyuncak kategorisinin altında bulunan kategoriden; bütçenize, zevkinize ve bebeğinizin ihtiyacına uygun olan park yatağı ve mama sandalyesi modellerini daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kategoride yer alan bebek gereçlerini birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz ve size en uygun ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT