Toplam 43 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Panel Radyatör


En İyi Panel Radyatör Modelleri Tekzen'de!

Isınma ihtiyacı, özellikle soğuk kış günlerinde oldukça önemlidir. Panel radyatör çeşitleri, ev ve işyerlerinin kolayca ısınmasına yardımcı olan aletler arasında yer alır. Panel radyatörlerin birbirinden farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bünyesinde çift ya da tek panel bulundurabilen ürünler, sıcaklığı iç mekana taşımaya yarar. Radyatörlerin üst kısımları bazı modellerinde açık olduğundan dolayı farklılık gösterebilir. Yuvarlak ya da rulo üstlerinin açık olduğu panel radyatörlerin iç kısmı rahatlıkla görünebilir. Son zamanlarda oldukça popüler olan panel radyatörleri Tekzen aracılığıyla inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Elektrikli Panel Radyatör Çeşitleri

Panel radyatörlerin birbirinden farklı model alternatifleri bulunmaktadır. Tekzen tarafından sunulan ürün modelleri arasında elektrikli panel radyatör çeşitleri de yer almaktadır. Elektrikli radyatörler sayesinde ortamı ısıtmak için yalnızca elektrik sistemine ihtiyaç duyulur. Oldukça pratik ve ekonomik olan ürün, kullanıcılarına kullanım kolaylığı da sunmaktadır. Isıtma sistemleri ve ısıtma özelliklerine göre farklılık gösteren panel radyatörler arasında Vigo EPK-4590E25B Vigo elektrikli panel konvektör ısıtıcı dijital 2500 Watt beyaz modeli de yer almaktadır. Enerji tasarruf moduna sahip olan ürünler, aynı zamanda aşırı sıcaklık koruma termostat avantajına da sahiptir.

Uzun Kullanım Ömrüne Sahip Olan Yağlı Radyatörler

Isınmanın pratik yollarından biri olarak ifade edilen panel radyatörler, birbirinden avantajlı alternatiflere sahiptir. Ortamın kısa sürede ısınmasını sağlayan yağlı radyatörler, tekerlekli yapısı sayesinde kolay kullanıma sahiptir. Üç kademeli ısı ayarına sahip olan ürünler, radyatör aksesuarları eşliğinde kullanılabilir. Boyutları değişiklik gösteren yağlı radyatörler, farklı renk alternatiflerinden meydana gelir. Bu sayede sahip olduğunuz dekorasyon düzeyine uygun radyatör modelini rahatlıkla seçebilirsiniz. Ortamı kolayca ısıtabilen yağlı radyatörler, uzun kullanım ömrüne sahiptir. Dilim aralığı çoğu zaman 10 ila 13 arasında değişiklik gösteren ürünlerin farklı güç seçenekleri bulunmaktadır.

Pratik Isıtma Ürünleri Arasında Yer Alan Panel Radyatör Alternatifleri

Ortamın hızlı bir şekilde ısınması için beyaz cam elektrikli ısıtıcı panel gibi ısıtıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Tekzen kalitesindeki Vigo EPK-4590E20B Vigo elektrikli panel konvektör ısıtıcı dijital 2000 Watt beyaz ısıtıcılar eşliğinde arzu ettiğiniz ortamı hızlı bir şekilde ısıtmanız mümkündür. Farklı özelliklere sahip olan ürünler sayesinde kullanıcılara seçme alternatifi sunulmaktadır. Panel konvektör çeşitleri, dijital gösterge, elektronik oda sıcaklığı kontrolü, enerji tasarruf modülü ve ortam sıcaklığı göstergesi gibi özelliklerden meydana gelir. Isıtma ürünleri bünyesinde bulunan cihazlarda, dijital gösterge sayesinde kolayca ayar değişiklikleri yapılabilir.

Panel Radyatör Eşliğinde Kolayca Isınan Ortamlar

Panel radyatörler, pek çok kullanıcının sıklıkla kullandığı ürünler arasında yer alır. Bunların yanı sıra, ısıtıcı modelleri arasında yer alan infrared ısıtıcılar, özellikle kış bahçesi gibi ortamların ısıtılması için tercih edilmektedir. Kolay montaj özelliğine sahip olan ısıtıcı modelini arzu ederseniz, duvar, tavan ve şemsiye altlarına montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Infrared ısıtıcı modelleri, dikey ya da yatay şekilde montaj alternatifine sahiptir. Ürünün sahip olduğu hava tahliye kanalları sayesinde, cihazın bulunduğu ortam kolayca ısınır.

Panel Radyatör ve Çok Daha Fazlası Tekzen’de

Geniş bir kullanım alanına sahip olan fanlı ısıtıcılar, kullanıcılar tarafından sıklıklar tercih edilmektedir. Kolay taşınabilir özelliği bünyesinde barındıran ısıtıcı modellerini arzu ederseniz ofis ve ev gibi ortamlarda tercih etmeniz mümkündür. Yüksek verim ve enerji tasarrufu sağlayan ürünler, bu sebeple bütçe dostudur. Quartz sobalar da kullanıcılar tarafından tercih edilen ısıtıcı ürünler arasında yer alır. 3 ila 4 arasında değişiklik gösteren ısı kademeleri sayesinde ortamın dilediğiniz şekilde ısınmasını sağlayabilirsiniz. Isıtma ve soğutma ürünleri arasında bulunan çeşitli sobalar ve radyatör modelleri Tekzen ile karşınızda.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT