Toplam 46 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Panel Radyatör


Panel Radyatör Modelleri

Radyatörler, kullanılan malzemeye göre çeşitlilik gösterir. Radyatörleri döküm, çelik, alüminyum ve panel olmak üzere dört grupta incelemek mümkündür. Panel radyatör modelleri birçok özelliği ile büyük avantaj sağlar. Kalorifer peteği, soba, şofben, şömineler radayatör modellri içerisinde yer alıyor.

Radyatör Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Radyatör seçimi yapılırken üzerinde hassasiyetle durulması gereken noktalar bulunuyor. Mühendislik hesaplamaları dikkate alınarak doğru sonuca ulaşmak mümkün. Farklı model seçenekleri ile ürünün kullanılacağı ortam için doğru bir seçim yapılabilir. Vigo, Baymak, Beha, Fakir, Luxell gibi farklı markalar tarafından üretilen modeller incelenebilir. Aynı zamanda ürünün kullanılacağı alanın fiziki yapısı ve ortamdaki diğer eşyalarla uyumu da dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Farklı renk seçenekleri, dekorasyon bakımından hassasiyeti olanlar için de büyük bir avantajdır.

Panel Radyatörün Diğer Radyatörlerden Farkı Nedir?

Radyatörlerin farklı çeşitleri bulunur. Döküm, alüminyum, panel ve çelik malzemeden üretilmekte olan modeller radyatör çeşitleri arasında yer alıyor. Panel radyatör ise şık görünümü, yüksek performansı, kolay kurulum imkanı sağlayabilmesi, farklı bölgelerden montaja uygun olması, kolay temizlenebilmesi, az maliyetli ve uzun ömürlü olması gibi önemli özelliklere sahip.

Panel radyatör, yapısında kullanılan malzemelerin saç ve alüminyum olması ile ısıyı ortama hemen yayar. Bunun yanı sıra panel radyatörler daha hafif olduğu için kurulumu basittir ve nakliyesi kolay yapılabilir. Bu özellikler, radayatör modellrinin temel farkıdır.

Panel Radyatörlerin Isıl Gücü Nedir, Özellikleri Nedir?

Isı gereksinimi; dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapının açılıp kapanma sıklığına ve odanın fiziksel yapısına bağlıdır. Bu yüzden de her alan için farklı panel radyatör modeli seçilmelidir. Panel radyatör seçimi yapılırken her türlü detay mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Panel radyatör ısıl gücü, ürünün özelliklerine ve markasına göre farklılık gösterir. Radyatörler, farklı ortamlarda kullanılması düşünülerek tasarlanır ve üretilir. Vigo, Baymak, Beha gibi markaların modellerinde kullanılan ısıl gücü; optimum su hacmi sağlar ve yüksek ısıl güç üretir. Bu da radyatörü, yüksek performansa ulaştırır.

Panel Radyatör Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Panel radyatörün kullanışlı ve uzun ömürlü olması büyük avantaj sağlar. Kolay monte edilebilen ürün kaliteli yapısının yanı sıra uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Fiziksel yapısı sayesinde de kullanılacağı ortama kolayca uyum sağlar.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT