Toplam 73 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Oto Cam Filmi


Oto aksesuarları kategorisi altında yer alan bu bölümde farklı ebatlardaki cam filmlerden karbon kaplamalara, uygulama aparatlarından kesme bıçaklarına kadar uzanan geniş bir yelpazede, aracınızın sürüş güvenliğini ve konforunu artıracak ürünleri bir arada bulabilirsiniz.


AutoCet, MasterCare, Schwer, ModaCar gibi kalitesi ile öne çıkan güvenilir oto aksesuar markaları arasından, aracınıza hâkimiyetinizi artıracak, sürüş keyfinizi ve güvenliğinizi tamamlayacak ürünlere ulaşabilir, dilediğiniz seçenekler ile aracınızın değerine değer katabilirsiniz.


Oto cam filmi çeşitleri arasında bulabileceğiniz farklı renk tonlarındaki ürünler ile, güneşin her mevsimde farklı ölçülerde süren yakıcı etkilerini ve hem eşyaya hem cilde zarar veren ışınları rahatlıkla bertaraf edebilir, aracınızda çok daha sağlıklı bir ortam yaratabilirsiniz. Görünür ışığı süzerek geçiren ürünler ile aracınızda güçlü, kalıcı bir koruma kalkanı elde edebilirsiniz.


Oto cam filmi ebatları arasından aracınıza uygun seçenekleri tercih ederek, en avantajlı ve rahat kullanımı sağlayabilirsiniz. Ürünlerin farklı koyuluk derecelerini, aracınızın maruz kaldığı iklim koşullarına uygun olarak değerlendirebilir, hem camlarınızı, hem aracınızın içini, hem de kendinizi ve yakınlarınızı zararlı ışınlardan uzak tutabilirsiniz. Kategori içerisinde, tamamen kapatıcı nitelikte koyu renk ürünlerle, maksimum koruma ihtiyaçlarınıza cevap verecek seçenekleri de bulabilirsiniz. Bölüm içerisinden seçeceğiniz ürünlerle aynı zamanda aracınıza daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Özel uygulama aparatları sayesinde ise, en pürüzsüz ve hatasız uygulamaları garanti edebilirsiniz.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile beklentilerinize ve bütçenize en uygun ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayıp tüm ayrıntılarını ve özelliklerini yakından inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT