Toplam 28 üründen, 1-28 arası gösteriliyor.

Oto Cam Filmi


Oto Cam Filmi Kategorisinin Çok Satanları

Oto Cam Filmi Çeşitleri


Hayata konfor katan ve ulaşımı kolaylaştıran araçlarda rahat bir yolculuk yapmak önemlidir. Araç cam filmi ve çizilmez cam filmi, şeffaf yapıya sahiptir. Ayrıca; UV koruma, çizilmezlik, koruma folyosu ve güvenli yapışkan katları sayesinde çok katlı güvenlik ve izolasyon malzemesidir.


Oto Cam Filmil Nasıl Olmalı?


Tuning ve cam filmi belirli özelliklere sahip olmalıdır. Cam filminin, gerekli olan uygun katmanlara sahip olması önemlidir. Bu katmanlar sayesinde cam filmi güneşten gelen zararlı etkilere sahip Infra-red ve UV ışınlarını önler. Ayrıca görünür ışığı da kullanılan renklendirmeye bağlı olarak geçiren bir koruma sağlar.

Oto cam filmi alırken boyutlarının da aracınıza uygun olarak seçilmesi gerekir. Camları tam olarak kapatmayan cam filmi kullanılması durumunda araç içerisinde maksimum koruma sağlanamayacaktır. Ayrıca cam filminin özelliklerinin aracınıza uygun olması da önemlidir.


Oto Cam Filmi Nasıl Takılır?


Çizilmez cam filmi takmadan önce hangi cama uygulayacağınızı ve hangi tarz cam filmi alacağınızı belirlemelisiniz. Sonra toplamda nekadar uzunlukta film almanız gerektiğini hesaplamalısınız. Daha sonra cam filmi uygulayacağınız yüzeyi özel solüsyon yardımıyla iyice temizlemelisiniz. Temizlediğiniz yüzeye cam filmini, sıvı yardımıyla cama yapıştırarak ölçü almalısınız.

Ölçü alma işlemi tamamlandıktan sonra keskin bir aletle cam filmi düzgün bir şekilde kesilir. Kenar kısımlarını keserken dikkatli davranmalısınız. Aksi takdirde film zarar görebilir. Kesilen filmi cama yapıştırmak için cama özel yapıştırıcı sıvıyı cama püskürterek sürmelisiniz, sonra filmi yapıştırabilirsiniz.


Oto Cam Filmi Nasıl Sökülür?


Araç cam filmi sökmek için öncelikle sökeceğiniz camı açarak filmi kenarlardan tırnağınızla veya hafif keskin bir alet yardımıyla kaldırmalısınız. Cam filmini sökerken camlarda iz kalmamasına dikkat etmeniz gerekir. Eğer cam filminin yapıştırıcıları çok güçlü değilse ilk denemenizde camdan ayrılacaktır. Ancak güçlü yapıştırıcı ile yapıştırılmışsa bu durumda elinizle sökmeniz kolay olmayacaktır.

Güçlü yapıştırıcı ile yapıştırılmış cam filmini çıkarmak için cama biraz ısı vermeniz yeterli olacaktır. Isıtma işlemi için bir fön makinasi uygun olacaktır. Isınan cam filminin cam kenarlarından kolayca çıktığını göreceksiniz. Arka camlardaki cam filmlerini sökerken camlardaki rezistansın zarar görme durumu dikkate alınarak daha fazla özen gösterimelidir.


Oto Cam Filmi NasılTemizlenir?


Oto aksesuarları içerisinde bulabileceğiniz oto cam filminin temizliği için uygun bir bez bulmanız gereklidir. Temizleme bezi tahriş edici özelliklere sahipse cam filmi ve hatta aracınızın camı zarar görebilir. Bez seçiminden sonra uygun bir temizleyici ile cam filmini temizleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT