Toplam 361 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Oto Aydınlatma Ürünleri


Oto Aydınlatma Ürünleri ve Çeşitleri

Tekzen.com' da oto aydınlatma ürünleri koleksiyonu içerisinde, aracınız için ihtiyacınız olan her türlü ürünü bulabilirsiniz. AddGo, Autokit, Carub, Modacar, Philips ve Simoni Racing gibi kaliteli markaların ürünlerini bulabileceğiniz bu koleksiyonda, uzun ömürlü ve farklı kapasitelere sahip araç içi led ve araç dış aydınlatma ürünleri bulabilirsiniz.

Oto Aydınlatma Ürünleri Nelerdir?

Oto aydınlatma ürünleri içerisinde hem araç dışı hem de araç içi aydınlatmada kullanılan ürünler mevcut. Farklı modellerde ve güçlerde üretilen araç iç aydınlatma ürünleri içerisinde torpido ve gösterge ampülleri bulabilirsiniz. Ayrıca farklı boyutlarda ve set halinde satılan ampüller de yine bu koleksiyonda var. Farklı ışık renkleri içeren far lambaları aracınızın gece sürüşünü konforlu bir hale getirecektir.

Araç aydınlatma ürünleri içerisinde aracınızın model ve yılına uygun, farklı sayı ve renklerde ledlerle tasarlanmış, soft tavan ampülleri bulabilirsiniz. Bu ürünler karanlık ortamlarda aracınız içerisinde aradığınız şeyleri kolaylıkla bulmanıza yardımcı olacaktır.

Oto Far Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Araç dış aydınlatma denildiğinde önemli bir yere sahip olan oto farların temizliği oldukça önemlidir. Farların temizliğinin belirli aralıklarla yapılması gerekir. Aksi takdirde farlar üzerinde oluşan tabaka etkili aydınlatmanın önüne geçecektir. Farları temizlerken öncelikle farları suyla ıslatmalı ve bir zımpara ile farların yüzey kısmını zımparalamalısınız. Böylece üzerinde oluşan toz, kir ve pas temizlenmiş olacaktır. Burada önemli olan nokta farı ne kadar iyi bir şekilde zımparalarsanız far o kadar çok temizlenecektir.

Oto farları zımparalarken zımparayı dairesel olarak hareket ettirmelisiniz. Aksi takdirde farlar üzerinde çizilmeler meydana gelebilir. Sonra daha ince bir zımpara alarak zımparalama işlemine devam etmelisiniz. Zımpara işleminden sonra far üzerini suyla yıkayarak temizlemelisiniz. Far üzerinde zımparadan dolayı bir matlaşma oluşabilir. Bunun için yumuşak bir beze, farlara uygun üretilmiş temizleme ürünlerinden sürüp, tek seferde hızlı bir şekilde farı silmelisiniz.

Oto Aydınlatma Ürünü Nasıl Seçilir?

Oto aksesuarlarından olan oto aydınlatma ürünleri sık sık kullanıldığından ve elektrik aksan içerdiğinden dolayı çabuk bozulabilmektedir. Bu nedenle bu ürünlerin zarar görüp görmediğini belirli aralıklarla kontrol etmeli ve hasar gören parçaları değiştirmeniz gerekmektedir. Özellikle de ampül ve ledlerin patlaması gibi nedenlerle yerine yenisinin takılması gerekir.

Oto iç aydınlatma ürünü alırken ilk dikkat etmeniz gereken nokta ürünün aracınıza uygun olmasıdır. Aksi takdirde ürün zarar görebilir veya ürünü etkili bir şekilde kullanamayabilirsiniz. Aydınlatma ürünü alırken aracınız için uygun ürünü seçmenize yardımcı olacak ürün kodlarından yaralanabilirsiniz. Ürün kodları her ürünün paketi üzerinde açıkça belirtilmiştir. Ayrıca alacağınız ürünün voltaj, güç veya led rengi gibi özelliklerine de dikkat etmelisiniz.

Oto Aydınlatma Ürünleri Fiyatları

Tekzen.com'da oto aksesuarları ana kategorisi altında bulabileceğiniz kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü oto aydınlatma ürünleri uygun fiyatları sayesinde de çoğunlukla tercih edilmektedir. Fiyatlar geniş bir aralıkta olup her kesime hitap edebilecek tarzdadır. Fiyatlar ürünlerin tekli, ikili veya 3lü setler halinde olmasına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT