Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Gurme & Organik Gıda bölümünde yer alan Organik Kuru Gıda ve Bakliyat ürünleri, beslenmesine dikkat eden tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Organik sebzeler, organik zeytin ve zeytinyağları, organik peynirler arasından seçim yapmaya özen gösteriyorsanız, bu kategoride ihtiyacınıza yönelik organik kuru bakliyat çeşitlerini bulabilirsiniz. Kuru bakliyatların gerek içerdikleri lifli yapıları, gerekse zengin protein ve vitamin kaynağı olmaları, sofralarınıza besin zenginliği olarak yansıyacaktır. Gerek büyüklerin, gerekse çocukların haftalık menülerinde mutlaka yer alması gereken bakliyat türlerinin tamamını bu kategoride katkısız ve doğal halleriyle bulabilirsiniz.

 

Organik ürün sertifikası olan Green Apple, Rasayana, Güzel Gıda gibi seçkin markaların yer aldığı reyondan satın alacağınız ürünlerle, sağlıklı meünüler hazırlayabilirsiniz. Beslenme zincirinin en önemli halkalarından olan bakliyat ve tahıl ürünlerini sağlıklı olarak tüketmek için, doğal koşullarda yetiştirilmeleri gerekir. Organik kuru gıda ve bakliyat ürünleri, herhangi bir kimyasal etkiye maruz kalmadan sofralarınıza kadar denetimli bir süreçten geçtikleri için, ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Organik kuru gıda ve bakliyat ürünleri arasında yer alan mercimek, en doğal koşullarda üretilip paketlenerek reyonlarda tüketiciyle buluşuyor. Türk ve dünya mutfağının en sevilen çorbaları arasında yer alan mercimek çorbasını en doğal haliyle sevdiklerinize sunabilirsiniz.

 

Organik nohut ve organik kuru fasulyenin de yer aldığı bu reyonda, glüten, şeker ve koruyucu içermeyen organik bulgurların kalın pilavlık, ince köftelik çeşitleri arasından tüketim alışkanlığınıza yönelik seçim yapabilirsiniz. Organik yulaf ezmesi, Organik Maş fasulyesi gibi özel ürünler, organik pirinçlerle aynı raflarda sizlerin beğenisine sunulmuştur.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesiyle yapacağınız organik bakliyat ve tahıl ürünleri alışverişinizi kolaylıkla online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT