Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Ofis Masası Modelleri

İş yeri ve ofislerde kullanabileceğiniz oldukça şık tasarımlara ve ergonomik özelliklere sahip olan masalar içinde lake ofis mobilyaları, beyaz ofis mobilyaları gibi her dekorasyona yanıt veren çok sayıda seçeneği Tekzen'de bulabilirsiniz.

Ofis Masası Nasıl Olmalı?

iş masası seçerken diğer masa türlerine göre daha işlevsel ve konforlu olan modellerin tercih edilmesi gerekir. Çalışan kişilerin verimini arttıracak özellikleri ile öne çıkan, ergonomik ve uzun ömürlü yapıya sahip olan farklı özellikteki ofis masa modellerini Tekzen büro malzemeleri kategorisi içinde bulabilirsiniz.

Masa başında uzun vakit geçirenlere yönelik özel olarak tasarlanan çalışma masalarının sağlıklı ve uygun materyallerden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Ofis masa ve sandalyesinin birbirine uyumlu ebatlarda olması ve çalışanın hareketlerini kısıtlamayacak özellikte olması gerekir.

Ofis Masası Nasıl Düzenlenir?

Ofis masa seçenekleri içinde tekli, ikili ya da daha fazla çalışanın bir arada çalışabileceği uzun masa çeşitleri yer alır. Tekzen'de Adore gibi alanında isim yapmış ve güvenilir olan markaların tekli, çiftli çalışma masalarının yanı sıra toplantı masası çeşitlerini de bulabilirsiniz.

Çalışanların rahat ve ferah bir biçimde çalışması için kullanacağınız alanın genişliğine uygun ebatlarda masa seçilmesi önemlidir. Yuvarlak ofis masaları daha çok toplantı masası olarak kullanılırken L şeklindeki çalışma masaları ise bireysel kullanımlarda tercih edilir.

Ofis Masaları Nasıl Temizlenmeli?

Günün büyük bir bölümünün geçtiği çalışma masalarının temiz ve hijyen olması sağlık açısından son derece önemlidir. Farklı materyallerden üretilmiş olan iş masası modellerinin temizliği, üretiminde kullanılan malzemeye göre farklı şekillerde gerçekleşebilir.

Lake, metal ya da ahşap masaların her biri için uygun temizlik malzemesi kullanılarak rutin temizliğinin yapılması gerekir. Kolay temizlenebilen ve uzun ömürlü yapıları ile öne çıkan çalışma masası ve çok sayıda ofis mobilyası seçeneğini Tekzen büro malzemeleri kategorisi içinde bulabilirsiniz.

En Kaliteli ve Kullanışlı Ofis Masaları

İş yerleri için özel olarak tasarlanan fonksiyonel ve dayanıklı yapıya sahip çalışma masaları, iş verimini arttırırken ofislerinizi de güzelleştiriyor. Ofis mobilyaları alanında kalitesi ve güvenirliliği ile öne çıkan Dessenti, Adetto ve Alpino ofis masaları çeşitlerini Tekzen'de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT