Toplam 41 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ofis Masaları


Ofisinizin ambiyansına en uygun ofis masası fiyatları, renk ve tasarım çeşitliliğiyle birlikte bu kategoride sizlerin beğenisine sunuluyor. Adore, Alpino, Buggy, Dekorister, Kenyap gibi Türkiye’nin mobilya markaları tarafından üretilen zengin tasarım ve renk çeşitliliği sunan Ofis Mobilyaları arasından ofisinizin renkleri, atmosferine uyumlu ofis grubu ya da uygun çalışma masası fiyatları ile seçiminizi yapmanız kolaylaştırılmış.

 

Modern ve minimal çizgilerde tasarlanmış olan ofis masalarında, Avrupa E1 kalite standartlarında geçmiş olan, çevre ve çocuk sağlığına zararsız malzemeler kullanılmıştır. Ayrıca her ofis masası uzun ve konforlu çalışabilmeyi olanaklı kılan ergonomik tasarım ölçülerinde üretilmiştir. Doğru ölçülerde tasarlanan bu ofis masalarını, Ofis ve Çalışma Koltukları kategorisinden ulaşacağınız koltuklar ile rahatça kullanabilirsiniz.

 

Bu kategoride sunulan ofis masaları arasından, çalışmak için düşlediğiniz işleve en uygun ofis masası modelini bulabilirsiniz. Sadece yazı yazma veya çalışma için tasarlanan düz ofis masalarının yanı sıra klavye bölmesi, bilgisayar kasası ve yazıcı rafları bulunan bilgisayar masaları ya da kitap, defter, evrak dosyaları koymak için tasarlanan kitaplık ayaklı ofis masaları da bu kategoride. Sekreter masası olarak kullanabileceğiniz etajerli modeller ya da geniş çalışma alanına ihtiyaç duyanlar için tasarlanan L stili köşe çalışma masalarını da ofis masaları kategorisinde bulabilirsiniz.

 

Bilgisayar masası, çalışma masası, sekreter masası gibi tüm ofis masası modellerinin haricinde ofisinizde başka işlevlerde kullanmak istediğiniz çok amaçlı masaları da Tekzen kalitesi ve güvencesiyle edinebilirsiniz. Beğendiğiniz ürün size kolay kurulum şeması ve kurulum için gerekli bağlantı aparatlarıyla birlikte demonte olarak teslim ediliyor. Hiçbir ustalık gerektirmeyen montaj aşamasını şema yardımıyla kolayca tamamlayabilir ve çalışmanıza ofisinizin yeni görünümünde devam edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT