Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Ofis Kitaplıkları


Mobilya kategorisinin altındaki bu bölümde ofisiniz için birbirinden şık ve sade kitaplık modellerini bulabilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre bu zarif, modern tasarımdaki kitaplıklara sahip olabilirsiniz. Kenyap, Adore, Dessenti ve Alpino gibi kaliteli ve güvenilir markalar aracılığı ile evinizin dekorasyonunu dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

 

Ofis kitaplık kategorisinde birbirinden hoş ve iş yerinizin dekorasyonuna uygun olacak nitelikte tasarımlar bulunuyor. Cam veya ceviz renkteki kapaklı, kapaksız modellerin geniş ve derin iç tasarımı sayesinde klasörlerinizi rahatça muhafaza edebilirsiniz.

 

Ofisinizin büyüklüğüne göre farklı boylardaki ofis kitaplıklarını edinebilir, birden fazla ürünü alıp kombin oluşturabilirsiniz. Ofis kitaplığının dosya ve klasörleri güvenle saklamak, malzemelerinizi düzenleyerek verimli bir çalışma ortamı sağlaması açısından faydası büyüktür. Sizde kilitlenebilir kapaklı dolapları edinerek, hem dosyalarınızı güvenle saklayabilir, hem de kitaplık rafında ister ofis malzemelerinizi ister farklı bir hava katacak dekoratif ürünleri sergileyebilirsiniz.

 

Ceviz, beyaz, lake ve milas renklerindeki kitaplıklar ile ofisinizde modern ve yenilikçi bir hava yaratabilir. Ergonomik kullanıma uygun olarak, çevreye ve sağlığa uygun malzemeler ile ofis için üretilen kitaplıkları güvenle evinize yerleştirebilirsiniz. Kitaplık yapımı ile ilgili sorunları ortadan kaldırmak için hazırlanan, kurulum şeması, aparatlar ve ekipmanlar sayesinde hızlı ve hatasız olarak, farklı bir ekipmana ihtiyaç duymadan kurulumu yapabilirsiniz.

 

2 yıl garanti belgesi bulunan ofis kitaplık modellerine Tekzen güvencesi ve kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Site üzerinde yer alan detaylı bilgiler, firmaların teslimat bilgileri, işleyişlerini ve şartlarını içeriyor. Ürünlere tıkladıktan sonra ürünlerin özelliklerini detaylı olarak inceleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT