Toplam 166 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Mutfak Ekipmanları


Mutfakta işinizi kolaylaştıracak her türlü ürünün yer aldığı Elektrikli Ev & Mutfak Aletleri kategorisinin altındaki mutfak ekipmanları bölümünde, damacana su pompası, havluluk, su arıtmalı damacana, su filtreleri, bulaşık sepeti, dolap içi organizatörleri, el rondosu, makarna açma makinası, dolap içi çöp kovası gibi birbirinden farklı mutfakta yardımcınız olacak geniş yelpazeli ürünleri bulabilmeniz mümkün. Bu ürünler mutfakta harcadığınız zamanı kısaltma konusunda epey yardımcınız olacak. Birbirinden pratik mutfak ekipmanlarını kolaylıkla burada bulabilirsiniz.


Mutfak aksesuarları arasında yer alan pilli damacana su pompasıyla yorulmadan suyunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Pompalama işlemini yaparken taşırma derdini ortadan kaldıran pilli damacana su pompasıyla büyük oranda su tasarrufu yapabileceksiniz. Mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırmayı hedefleyen mutfak gereçleri su arıtmalı damacanayla da karşınıza çıkıyor. Musluğunuzdan akan suyu en güvenli hale getirip temiz su haline dönüştürüyor.


Mutfak gereçlerinde olmazsa olmazlardan biri de; çöp kovası. Çeşitli çöp kovası seçeneklerini sizlere getiren Tekzen, dolap içi çöp kovasıyla sizlere büyük kolaylık sağlıyor. Mutfakta çalışırken, uzağınızda yer alan çöp kovası size bir hayli zorluk çektirebilir. Bu yüzden çalışma alanınız olan tezgahınızın altında yer alan dolaptaki çöp kovası işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Farklı boyutlarıyla ve çeşitleriyle karşınıza çıkan çöp kovaları, tezgah üstü ve pedallı gibi çeşitlerle de karşınıza çıkıyor.


Mutfakların olmazsa olmazlarından, tirbüşonlar, kağıt havluluk ve folyoluklar, fındık kırma makineleri, dolap içi düzenleyicileri ve bardak askıları da mutfağınızın yapı taşlarından kabul edilebilir. Bu ürünlerin çeşitlerini, farklı boyutlarını Tekzen'de bulabilmek mümkün. 


Tekzen'in sizlere sunduğu güvence ve kaliteyle ürünlere tıklayarak göz atabilir ve dilediğiniz ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT