Toplam 361 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Modern Kitaplık


Mobilya kategorisinin altındaki bu bölümde birbirinden farklı ve modern kitaplık modellerini bulabilirsiniz. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre zarif, modern tasarımdaki kitaplıklara sahip olabilirsiniz. Kenyap, Adore, Minar, Dekorister, Best, Rafevi ve Alpino gibi kaliteli ve güvenilir markalar aracılığı ile evinizin dekorasyonunu dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

 

Modern kitaplık kategorisinde birbirinden farklı tasarımlar bulunuyor. Kapaklı, kapaksız modeller, raflardan ve küp kutulardan oluşan aynı zamanda da duvara monte edilebilen geometrik şekillerden oluşan modern kitaplık tasarımları ile evinize yeni bir soluk getirebilirsiniz. Dilerseniz bu modellerin yanında ek parçalar satın alarak monte edebilir, evinize kendi imzanızı atabilirsiniz. Dekoratif kitaplıklarda kitaplarınızı sergileyebilir, küp kutudan oluşan raflara evinizdeki dekoratif ürünleri yerleştirebilirsiniz.

 

Yeşil, kırmızı, turuncu renkteki kitaplıklar ile evinizde eğlenceli ve yenilikçi bir hava yaratabilir, beyaz, ahşap ve gri renkleri tercih ederek hem klasik hem de şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Parlak ve mat dokulara sahip tasarımları ister salonunuzda, ister yatak odalarınızda kullanabilirsiniz. Arkalığı olmayan açık kitaplıkları çift yönlü olarak, evinizi farklı bölmelere ayırma amacıyla kullanabilirsiniz. Çevreye ve sağlığa uygun malzemeler ile üretilen kitaplıkları güvenle evinize yerleştirebilirsiniz.

 

Modern kitaplık yapımı ile ilgili tüm sorularınıza cevap olarak montaj kutusundaki kurulum şeması, aparatlar ve ekipmanlar bulunuyor. Bu sayede hızlı ve hatasız olarak, başka herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymadan kitaplıkların kurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Estetik görünüme sahip kitaplıkların uygun ve geniş aralıktaki fiyatları sayesinde, her keseye uygun ürünlere, ihtiyacınız doğrultusunda sahip olabilirsiniz.

 

2 yıl garanti belgesi bulunan modern kitaplık tasarımlarına Tekzen güvencesi ve kalitesi ile ulaşabilirsiniz. Site üzerinde yer alan detaylı bilgiler, firmaların teslimat bilgileri, işleyişlerini ve şartlarını içeriyor. Ürünlere tıkladıktan sonra ürünlerin özelliklerini detaylı olarak inceleyip kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT