Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Modern Kitaplık


Alpino Ketty Kitaplık Beyaz / Venezia
Alpino Ketty Kitaplık Beyaz / Venezia
Sadece Mağazada
899,00 TL
Alpino Bambu Kitaplık 60x32x189 cm
Alpino Bambu Kitaplık 60x32x189 cm
Sadece Mağazada
799,00 TL

Modern Kitaplık Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Kitaplıklar, kitapları muhafaza etmeleri için üretilse de günümüzde birçok amaç için kullanılabilir. Ev tasarımını tamamlamaya yarayan bu kitaplıklar ile evin güzelliğini artırabilir, eve farklı bir hava katabilirsiniz. Tekzen modern kitaplık modelleri oldukça ekonomik seçeneklerle tüketici ile buluşturulduğu için oldukça fazla talebi bulunmaktadır. En çok tercih edilen modern kitaplık tasarımlarından biri, Rafevi Tars Mini Kitaplık olarak bilinen modeldir. Tekzen’in piyasaya sunduğu çoğu modern kitaplık seçenekleri gibi bu ürün de suntalam ile üretilmektedir. Suntalamın canlılığı sayesinde oldukça şık görünen bu kitaplıklar, ekonomik fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.


Modern Kitaplık Nedir?

Her evin büyüklüğü ve odaların ölçüsü, şekli farklıdır. Bundan dolayı Tekzen, oldukça fazla ölçüye ve tasarıma sahip kitaplıkları piyasaya sunmaktadır. Modern kitaplık olarak bilinen kitaplık seçenekleri, oldukça farklı tasarımlar ile evinize renk katmak ve alanınızı en ideal şekilde kullanmak için harika seçenekler olacaktır. Kitapların belirli bir yerde düzenli bir şekilde durması için tercih edilebilecek modern kitaplık modelleri, dekoratif kitaplık amacı ile de kullanılabilir. Moonlife Office Dekoratif Ceviz Kitaplık olarak bilinen model, en sevilen ve çok tercih edilen kitaplık seçeneklerinden biridir. 


Modern Kitaplık Modelleri

Modern kitaplık modelleri her eve ve her zevke uyum sağlaması açısından oldukça farklı tasarımlar işle piyasaya sunulmaktadır. Tekzen, raf şeklinde, dikey şekilde veya yatay şekilde olmak üzere birçok tasarım barındırmaktadır.  Her kişi kendi zevkine ve evine göre kitaplık satın alabilsin diye, 3 raflı kitaplıklar, 4 ve 5 raflı kitaplıklar gibi birçok seçenek mevcuttur. Modern olarak tasarlanan kitaplık modelleri, beyaz, ahşap, siyah gibi renk seçenekleri ile Tekzen’de bulunmaktadır.  


Modern Kitaplık ve Klasik Kitaplık Arasındaki Farklar

Her kişinin ev tasarımı ve zevki farklıdır. Tekzen, her zevke hitap etmek amacı ile modern kitaplıkların yanı sıra klasik kitaplıklar ile de adından çokça bahsettirmektedir. Mobilya tercihinize göre seçebileceğiniz kitaplıkların bazıları daha ağır duran, daha klasik tasarımlara sahip olmaktadır. Modern tasarımlı kitaplıklar ise daha modern, daha sade ve kullanışlı olarak piyasada bulunmaktadır. Bu iki çeşit kitaplık arasında kalite anlamında çok büyük farklar olmamasının yanı sıra, görünüş anlamında gözle görülür değişiklikler mevcuttur. 


Yeni Gözde: Dekoratif Modern Kitaplıklar

Kitap muhafaza etmenin dışında dekoratif anlamda da herkesin kendi yaratıcılığına göre düzenleyebileceği kitaplıklara Tekzen ile ulaşmak oldukça kolaydır. Dekoratif modern kitaplıklar, kitapların yanı sıra biblo, çiçek, müzik çalar, hoparlör gibi ürünleri de barındırabildiği için oldukça farklı kullanımları söz konusudur. Aynı zamanda kitaplıklar, eve gelen kişilere, evde yaşayanların kitap zevkini, bakış açılarını ve ilgilendikleri alanları da yansıtabilen dekoratif bir üründür. Özellikle raf kitaplıklar, dekoratif anlamda oldukça fazla tercih edilen modelleri içermektedir. Kapladıkları minimal alan ve modern tasarımları ile her eve uyum sağlayan raflar, oldukça dayanıklı üretildikleri için istenilen ürünleri bu raflarda sergilemek mümkündür.


Tekzen’in Modern Dekoratif Kitaplık Modellerini Keşfedin!

Dekoratif kitaplık olarak da üretilen modern kitaplıkların en avantajlı özelliklerinden biri; her alana kolaylıkla uyum sağlamaktır. Tekzen ile sahip olabileceğiniz bu kitaplıklar, oldukça sade ve asil üretildiği için evinizin tasarımını değiştirseniz dahi kullanabileceğiniz seçeneklerdir. Aynı zamanda bu kitaplıkların içinde ofis kitaplıkları gibi ayrı kategoriler de yer almaktadır. Moonlife Office Dekoratif Ceviz Kitaplık, çok sevilen modellerden biridir. Tekzen, modern kitaplık fiyatları olarak da oldukça fazla seçenek sunduğu için, herkesin kendi bütçesine göre kitaplığa sahip olması mümkündür. Kendi bütçenize ve zevkinize uygun kitaplık için, Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT