Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Mobilya Keçesi


Mobilya ana menüsü altında bulunan aksesuarlar bölümünde birbirinden farklı mobilya keçesi modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tekzen kalitesi ve farkı ile birbirinden farklı şekil ve boyutlarda kullanıcıya sunulan bu ürünün aynı zamanda bej, gri, kahverengi, siyah ve beyaz gibi çeşitli renk alternatifleri de bulunmaktadır. İhtiyaca yönelik olarak farklı adetlerde ürün içeren paketlerden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.


Masa, sandalye, kanepe gibi eşyaların altına yapıştıracağınız bu ürün sayesinde zemin döşemelerinizde oluşabilecek yüzey çizilmelerinin önüne geçebilirsiniz. Hatta bununla sınırlı kalmayarak masa, sehpa ve raf gibi ünitelerin üzerine yerleştirilen aksesuarların da tabanlarına uygun boyut ve renkte mobilya keçesi yapıştırarak eşyalarınızın üzerinde gerçekleşebilecek yüzey çizilmelerini de engelleyebilirsiniz.


Kare, yuvarlak, dikdörtgen veya uzun şeritler halinde farklı geometrik şekillere sahip alternatifleriyle kullanıcıya sunulan bu ürünler genellikle kendinden yapışkanlı olup kullanımı kolaydır. Ekstra bir yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolaylıkla ürünü temin edip eşyalarınızın taban bölgesine kolayca yapıştırabilirsiniz.


Tekzen'de "kaydırmazlar" olarak da isimlendirilen bu ürün grubu altında  Bosphorus, Hetaş, Rem Market ve Yeni Özel markalarına ait ürünleri bulabilirsiniz. Ürün içeriği olarak markalara ve ürün kalitesine bağlı olarak tamamen keçe ürünler olduğu gibi yün veya sentetik içeren karışım malzemelerden oluşan ürünlere de ulaşabilir; bu ürünler içinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.


Bu kategori altında yumuşak bir koruyucu olarak tercih edebileceğiniz mobilya ayak keçesi modellerinin yanı sıra "pabuç" olarak da isimlendirilen küçük ekstra ayaklara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yuvarlak ve kare şeklinde alternatifleri bulunan bu mobilya ayakları sayesinde de döşemelerde meydana gelebilecek çizilmelerin önüne geçebilirsiniz.
  

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT