Toplam 40 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Misafir Koltukları


Ofis mobilyaları kategorisi altındaki misafir koltukları bölümünde; farklı renk ve tasarımlara sahip misafir koltuğu çeşitlerini bulabilirsiniz.

 

Novella Ofis, Tekzen Home ve Çelikel gibi markaların kolçaklı ya da kolçaksız, tekerlekli-tekerleksiz, tekli ya da ikili koltuk modellerini inceleyebilirsiniz. Bölümde ayrıca; ergonomik tasarımlı, bel, boyun ve oturum destekli, yumuşak kolçaklı koltuk çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bu tarz modelleri tercih ederek ofisinizde ağırladığınız misafirlerinize konforlu bir şekilde oturum imkânı sunabilirsiniz.

 

Misafir koltuklarını; toplantı salonlarında, ortak bekleme alanlarında,  seminer salonlarınızda hatta misafir odasında bile kullanabilirsiniz. Misafir koltuğu seçerken ofisinizin hangi alanında konumlandıracağınıza karar vererek daha kolay bir seçim yapabilirsiniz. Konuma karar verdikten sonra, bu alana hangi ölçülerde koltuk alabileceğiniz ya da kaç adet koltuğu sahip olduğunuz alana sığdırabileceğinizi tespit edebilirsiniz. Bunun yanı sıra; misafir koltuklarını kullanış amacınız da ürün seçiminde önem taşır. Bekleme salonunuz için misafir koltuğu alacaksanız ikili misafir koltuğu modelleri ya da tekli ama tekerlekli olmayan modeller sizin için daha uygun olabilir. Misafir koltukları eğitim ve seminer salonlarında kullanılacaksa tekerlekli modeller arasından da seçilebilir. Ayrıca seçtiğiniz misafir sandalyeleriniz ofisinizin genel dekorasyonuyla uyum içinde olmalıdır. Bunun için diğer ofis mobilyalarınızın renklerine uygun koltuk seçimleri yapabilirsiniz. Ürünlerin üzerine tıklayarak, ürün özellikleri bölümüne ulaşabilir ve incelemekte olduğunuz misafir koltuğunun renk, ayak yapısı, üretim malzemesi gibi özelliklerini öğrenebilir; genişlik, yükseklik, derinlik ölçülerini görebilirsiniz.

 

Türkiye’nin en yaygın yapı marketi zinciri Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ofisiniz için en uygun misafir koltuğunu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT