Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Mini & Midi Fırınlar


Mutfağınız için ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürünü bulabileceğiniz elektrik mutfak aletleri kategorisi altındaki mini & midi fırınlar bölümünde çeşitli hacim ve fonksiyon özelliklerindeki ürünler sizi bekliyor. Pastalarınızdan poğaçalarınıza, ana yemeklerinizden sebzelerinize kadar onlarca tarifinizi sağlıklı bir şekilde pişirebilir, sevdiklerinize ve misafirlerinize keyifle ikram edebilirsiniz.

 

Mini ve midi fırın seçiminizi yaparken öncelikle ihtiyacınıza göre bir tercih yapmalısınız. Bunun içinde mutfak eşyanızı ne sıklıkla ve yoğunlukta kullanacağınızı düşünerek karar verebilirsiniz. Mini midi fırın farkı ise fırının hacim litresine göre büyüklüğünü belirtir. Daha kalabalık bir aileye sahipseniz daha büyük litrelik midi fırın tercih ederek mutfak eşyanızın ömrünü de uzatabilir, daha seyrek ve az kapasiteli kullanacaksanız ürününüzü mini fırınları arasından seçebilirsiniz. Fırınlarda büyük kolaylık sağlayan zaman ayarı, zamandan tasarruf etmenizi ve yemeklerinizi daha pratik hazırlamanızı sağlar. Sesli uyarı seçeneğiyle siz evinizin başka odasında olsanız dahi yemeğin piştiğini size haber veren ürünlerle yemek hazırlama süreçlerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

 

Hacim ve zaman ayarı seçeneklerini yanı sıra fırınınızı sıkça kullanıyorsanız, yemeklerinizin daha iyi pişmesini sağlayan turbo özelliği ile daha lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz. Mini & midi fırınlar, ayarlanabilen raf seçenekleriyle yemeklerinizin kızarma oranlarını kontrol etmenize ya da aynı anda bir kaç yemek pişirmenize olanak tanır. Hangi yemeği hazırlıyorsanız ona göre ısı ayarı gerçekleştirebilir, tam kararında pişirme gerçekleştirebilirsiniz. Fırın yemeklerinin yanı sıra ızgara tekniğiyle pişirme yapmayı seviyorsanız ızgara telini kullanabilir, iç aydınlatma özelliği bulunan ürünlerle yemeklerinizi kontrol edebilirsiniz.

 

Teknik özelliklerinin yanı sıra mini midi fırınlar, mutfağınızda yer alan diğer aletlerinizin rengine göre de seçim yapmanıza imkan tanır; dilerseniz beyaz, koyu gri ya da inox olarak ürününüzü tercih edebilirsiniz. Akel, Arçelik, Simfer ve Luxel markalarına ait mini & midi fırınlar arasından ihtiyacınıza ve beğeninize en uygun ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT