Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Mini Fırın


Mini Fırın Modelleri

Beyaz eşya ürün grubunun en önemli üyelerinden olan küçük fırın modelleri, işlevsel özellikleri ile sıklıkla tercih ediliyor. Mini fırın modelleri özellikler küçük mutfaklarda hayatı kolaylaştırıcı bir rol oynadığı için oldukça talep görüyor.

Mini Fırın Nasıl Olmalı?

Fırınlar, termostatlı, zaman ve ısı ayarlı modelleri ile dikkat çekiyor. Isı ve zaman ayarı bulunan modeller ile kontrol tamamen sizin elinizde bulunuyor. Pişme esnasında sürekli fırının başında beklemek istemeyenler arasındaysanız zaman ayarlı fırın modelleri ihtiyaçlarınıza cevap verebilecektir. Termostatlı seçeneklerin ısı kontrolü ise cihaz tarafından otomatik olarak yapılıyor.

Mini fırın aynı zamanda kanserojen madde içeriğine sahip olmaması gerekiyor. Özelliklerinin yanı sıra dayanıklılığının da yüksek düzeyde olması önemli bir kriterdir. Tepsilerdeki kıvrımların ise keskin olmamasına özen göstermenizde yarar bulunuyor.

Mini Fırın Nasıl Kullanılır?

Tekzen ürün grubunda bulunan mini fırın modelleri, özellikleri ve çalışma prensipleri bakımından değişiklik gösterebiliyor. Bu neden ile tercih ettiğiniz ürünün çalışma şekli hakkında en doğru bilgiye kullanma kılavuzundan öğrenebilirsiniz. Böylece mini fırın çeşitlerinden her kullanımda maksimum fayda elde etmiş olursunuz.

Zaman ve ısı ayarı bulunan ürünleri çalıştırırken ürünü fişe takmanız gerekiyor. İstediğiniz ısı derecesini belirlemelisiniz. Sonrasında ise zaman ayarını düzenleyiniz. Dikkat etmeniz gereken başka bir konu, pişirme biçiminiz. Alt ve üst ısı ayarı farklı ise tercih ettiğiniz pişirme yöntemini seçmelisiniz.

Mini Fırın Nasıl Temizlenir?

Mini fırın ölçüleri bakımından küçük olduğu için temizliği de kısa sürede tamamlanabiliyor. Ürünlerin içerisinde bulunan tepsiler ve tel ızgara rahatlıkla bulaşık makinesi içerisinde yıkanabiliyor. Burada dikkat etmek gereken konu ürünün iç temizliği oluyor.

Mini fırın modellerinde iç temizlik yapılırken bitkisel temizleyiciler tercih edilmelidir. Bunun dışında eğer ürünün içerisinde yağlı bir pişirme yapılmadıysa sadece bir bez ile istenen sonuç elde edilebiliyor. Cihazın dışını temizlerken ise istediğiniz bir mutfak temizleyicisini kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemler esnasında fırının elektrik bağlantısını kesmelisiniz.

Her Bütçeye Uygun Mini Fırın

Mini fırın ölçüleri ile her mutfakta rahatlıkla kullanılabiliyor. Küçük mutfakların kurtarıcısı olan ürünler, büyük mutfaklarda da az kişi için yapılan yemeklerin hazırlanmasında yardımcı oluyor. Ürünler fiyat bazında ise değişiklik gösteriyor. Ekonomik bütçeyle yüksek performansa sahip olmak isteyenler için birçok seçenek mevcut.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT