Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Mikserler


Evinizin tüm ihtiyaçlarını bulabileceğiniz Elektrikli Ev & Mutfak Aletleri kategorisinin Elektrikli Mutfak Aletleri bölümünde pek çok marka ve model mikser çeşitlerini inceleyebilir, bu ürünlerden ihtiyacınız olanları hemen satın alabilirsiniz.


Tefal, Fakir, Arzum, Arnica, Philips, Sinbo, Siemens, Kenwood gibi kullanıcılarından tam not almış markaların ürünlerini inceleyek ihtiyacınız olan en doğru ürüne ulaşabilirsiniz. Mikserleri mutfağınızda püre hazırlama, yumurta çırpma, lezzetli kek hamurları hazırlama, yumurta akı kabartma, krema veya mayonez çırpma veya ayran hazırlama gibi çeşitli işlerinizde kullanabilirsiniz.


Ürünü alırken dikkat edilmesi gereken nokta çoğunlukla hangi amaçla kullanacağınızla ilgilidir. Günlük yaşamınızda ihtiyaç duyacacağınız kullanım alanlarına göre ürün özelliklerinin detaylarına bakabilir ve buna göre karar verebilirsiniz.


El mikserleri anlık çalıştırma özellikleri ve hafiflıkleri ile her zaman elinizin altında pratik bir şekilde kullanabileceğiniz çeşiterdir. Soslar ve kremalar için hızlıca kullanabileceğiz bu ürünlerde üç ila beş farklı şekilde bulunan hız ayarı ile karışımınızın durumuna göre seçim yapabilirsiniz. Kullanımı çok kolay olan bu ürünleri dikey konumda çok fazla yer kaplamayacak şekilde mutfak raflarınızda saklayabilirsiniz. Ayrıca çırpma çubuklarını pek çok modelde tek bir butonla çıkarabilir ve kolayca temizleyebilirsiniz.


Daha büyük boy ürünlerin çırpma, karıştırma ve yoğurma özellikleri bir arada sunulur. Genellikle portatif olmayan bu ürünler güçlü olmalarıyla öne çıkar. Tıpkı profesyonel şefler gibi mutfağınızda mükemmler sunumlar yaratabileceğiniz yemekler hazırlayabilirsiniz. Sıçramaya karşı koruma, paslanmaz çelik hazne gibi özellikleri bulunan ürünler arasından seçiminiz yapmak için ürün detaylarına bakabilirsiniz.


Tekzen kalitesi ve güvencesiyle sunulan bu ürünlere kolaylıkla göz gezdirip detay için seçtiğiniz ürünün üzerine tıklayabilir ve beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT