Toplam 15 üründen, 1-15 arası gösteriliyor.

Mikrodalga Kategorisinin Çok Satanları

Beyaz eşya kategorisinin altındaki bu bölümde, bütçenize ve zevkinize uygun mikrodalga seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Arçelik, Siemens ve Samsung gibi birbirinden fazla çeşitliliğe sahip markaların ürünlerine bakabilir, mutfağınızda bir değişim yaratabilirsiniz. Üstelik burada solo ve ankastre mikrodalga modelleri de beğeninize sunuluyor. İsteğinize ve mutfağınıza göre beyaz, gri ve siyah renk alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz.

 

Teknolojinin insanlara sunduğu en büyük nimetlerden biri olan mikrodalga fırınlar günümüzde hemen hemen her evde bulunuyor. Normal fırınların aksine hızlı pişirmesiyle ve özellikle çalışan bireylerin kurtarıcısı olmasıyla baş tacı edilen bu fırınlar, artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Daha az zamanda daha çok yapılan yemekler sayesinde zamandan kazanılıyor ve pratik kullanım sayesinde birçok kolaylık sağlanıyor. Aynı zamanda mikrodalgada kestane pişirerek kış aylarının tadını çıkarabilirsiniz.

 

Çoğu mikrodalga; ısıtma, buz çözme ve pişirme özelliklerine sahiptir. Bunların dışında iç kapasite, ızgara gücü, zaman ayarı ve fonksiyonları üründen ürüne farklılık gösterir. Güç düzeyi temeldeki özelliklerden biridir. Güç miktarını orta düzeyde tutup deneme yanılma yolu ile süreyi ayarlamayı kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde zamanı kısa tutarak sonradan ilave etmek, ilk başta uzun süre denemekten daha akılcı olabilir. Özellikle çocuk kilidi ve diğer güvenlik donanımına sahip işlevleriyle mutfağınızın her köşesinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz mikrodalga fırınlar sizi bekliyor. Kategorideki ürünlere göz atarak mikrodalga fırınların A ve B enerji sınıflarına ait olup olmadığına dikkat edebilir, enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir ve arzu ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT