}
Toplam 44 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Masa Ayakları


Masa Ayağı Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen'de!

Yapı marketlerinde yer alan masa ayakları masa, sehpa, dolap, yatak ve diğer pek çok mobilya için tercih edilmektedir. Masa ayağı çeşitli mobilyaların zeminde daha rahat hareket etmesini sağlayarak ürünlerin kolay bir şekilde taşınmasına destek olur. Farklı yapı ve materyaller eşliğinde üretilen masa ayakları, portatif yapıdan meydana gelir. Yalnızca ihtiyaç açısından tercih edilmekle sınırlı kalmayan masa ayakları, aynı zamanda eşsiz tasarımlardan meydana gelir. Bu sayede masa ayaklarının bulunduğu ortamın temasına uyum sağlaması mümkündür. Mobilya ayağı sayesinde, takılan eşyaların rahat bir şekilde kullanılması olası hale gelir. Aynı zamanda, eşyaların ve mobilyaların çok daha şık görünmesini destekleyen masa ayakları, eşyaların estetik açıdan güçlü durmasını sağlar. Eşyalara dekoratif bir görünüm kazandıran masa ayakları sayesinde eşyaların yer aldığı alanların kısa bir süre içinde kolayca temizlenmesi mümkündür. Mobilyaları yepyeni bir görünüme kavuşturan masa ayakları, son derece geniş ürün gamına sahiptir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürün grupları arasında yer alan portatif masa ayakları, birbirinden farklı model ve renk alternatiflerinden meydana gelmektedir.

Portatif Masa Ayağı Modelleri

Masa ayakları, masaların kolayca hareket etmesini sağlayarak müşterilerine konfor sunmayı amaçlar. Geniş ürün yelpazesine sahip olan plastik masa ayağı hafif ölçekli mobilyalar için son derece kurtarıcı olan parçalar arasında yer almaktadır. Takıldığı mobilyanın çok daha estetik görünmesine katkı sunan masa ayakları birbirinden farklı ve kaliteli malzemeler eşliğinde üretilmektedir. Paslanmaz çelik, sert plastik, alüminyum, ahşap gibi birbirinden farklı materyallerden üretilen masa ayakları, uzun ömürlüdür. Son derece dayanıklı malzemeler eşliğinde üretilen masa ayak modelleri koltuk, dolap, TV ünitesi ve karyola gibi pek çok mobilya türünde tercih edilebilir. Uzun süre kullanabileceğiniz derecede kaliteli malzemelerden üretilen mobilya ayakları, metal malzemelerden de üretilerek bahçe mobilyalarına uyumlu hale getirilmektedir. Portatif ayaklar, mobilyaların çok daha hoş görünmesini de destekleyerek olumsuz çevre koşullarından etkilenmemesi için paslanmaz malzemelerden üretilmektedir. Krom gibi paslanmaz malzemeler eşliğinde kaplanan mobilya ayakları sayesinde ürünleri, bahçe mobilyalarında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Sehpa, mobilya, masa ve dolap gibi eşyalarda tercih edilen portatif ayaklara ek olarak, belirli mobilyalara özel şekilde üretilen bazı mobilya ayakları da kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Masa tablaları için özel olarak üretilen masa ayakları, birbirinden farklı çeşitlere sahip olmasıyla bilinir. Çapraz, düz, katlanabilir ve ofis masası gibi masa modellerine uygun olarak üretilen ürün grubu, birbirinden farklı tasarım çeşitleri eşliğinde kullanıcıların beğenisine sunulur.

Farklı Renk Alternatiflerine Sahip Olan Mobilya Ayağı Modelleri

Mobilya ayakları, ev ve ofis ortamında tercih edilen neredeyse her mobilya modeline uygunluk göstermektedir. Masa tablaları için özel olarak üretilen katlanır masa ayağı çoğu zaman sert plastik ya da metal bir profil eşliğinde üretilmektedir. Birbirinden hoş renkleri bünyesinde barındıran masa ve mobilya ayakları, bu sayede pek çok mobilyaya uyum sağlamaktadır. Katlanabilir masa için tercih edeceğiniz masa ayakları sayesinde, masanızın daha sağlam bir duruşa sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Dengeli duruş sağlayan masa ayakları, bu sayede güvenli bir ortam sunmaktadır. Dış ortamda da tercih etmenin mümkün olduğu katlanır masalar, ayakları sayesinde rahatlıkla açılıp konfor sağlayabilir. Sanex Sandalye Dış Tapa 16 mm (4 Adet) gibi modelleri de bünyesinde barındıran mobilya ayakları, metal sandalye ayaklarına takılan dıştan geçirme bir plastik tapadır. Yuvarlak boru ayaklar için tercih edilen sandalye dış tapası ölçüsü standart ölçüye yakın olduğu için pek çok sandalyede uygunluk göstermektedir. Ofis masa ayağı ya da kütük masa ayağı olarak ifade edilen masa ayakları, U şekilli metal bir profil malzeme eşliğinde üretilmektedir. Çoğu zaman ahşap ya da kütük masa tablalarında tercih edilen bu ürün grubu, son derece uzun ömürlü olmasıyla bilinir. Ek olarak, masa tablalarına ortadan monte edilen, ortadan masa ayakları ise metal ya da krom kaplama malzemeler eşliğinde üretilir. Ortadan masa ayakları, siyah, gri, mavi, krom, bakır ve sarı gibi birbirinden canlı renklere sahip model alternatiflerini bünyesinde barındırmaktadır.

Eşsiz Tasarımlar Eşliğinde Üretilen Sehpa Ayakları ile Oturma Odanızı Süsleyin

Mobilya ayakları modelleri arasında yer alan Sanex Pls Bingo Ayak Meşe (4 Adet) ürün grubu, M8 saç bağlantı parçası dahil olarak mobilya altlarına ayarlı ayak olarak kullanılır. Büyük ve küçük olarak iki farklı model alternatifine sahip olan ürün, tasarım ve renk açısından tercih edilmeye oldukça uygundur. Dekoratif ve şık tasarımlar eşliğinde üretilen mobilya ayaklarını, ofis, ev, restoran, kafe ve otel gibi pek çok mekanda tercih etmek mümkündür. Hem iç mekan hem de dış mekana uygunluk gösteren mobilya ayakları arasında bulunan sehpa ayakları oturma odası gibi iç mekanlar için oldukça uygundur. Sehpa ayaklarını yaz ya da kış bahçesi için de tercih ederek bahçe düzenlenmesini yapmak mümkündür. Kapı ve mobilya aksesuarları olarak da tercih etmenin mümkün olduğu mobilya ayakları, eşyaların dengesini sağlamak açısından da oldukça önemlidir. Mobilya aksesuarlarını tercih ederek mobilyalarınızda bulunan denge sorununu giderebilir, eşyalarınızın daha estetik görünmesini mümkün kılabilirsiniz.

Baza ve Karyolalar İçin Tercih Edeceğiniz Mobilya Ayakları

Bazalar için de özel olarak üretilen portatif ayaklar, plastik ya da metal malzemeler eşliğinde imal ediliyor. Mobilyaların zemine eşit bir biçimde sabitlenmesine yardımcı olan yuvarlak masa ayağı özellikle yemek masalarında oluşan denge sorununu ortadan kaldırmaktadır. Baza ve karyolalar için de üretilen mobilya ayakları sayesinde yatakların dengesiz durması ya da sallanması gibi problemlerin önüne geçilmesi amaçlanmaktadır. Tekli olarak da satışa sunulan mobilya ayakları, aynı zamanda dörtlü paket şeklinde de satılmaktadır. Mobilya ayağı sayesinde masaların dengesini sağlamak da mümkündür. Hırdavat ve el aletleri olarak da bilinen masa ayakları, evlerin zemininde bulunan eğrilik gibi durumlara karşı geliştirilen yöntemler arasında yer alır. Ayrıca, masaların ayaklarında uzunluk ya da kısalık gibi problemler söz konusuysa, masaların sabit bir şekilde sallanmadan durmasını destekler. Mobilya ayaklarının nasıl monte edileceği de merak konusudur. Mobilya macunu eşliğinde, mobilya ayaklarını arzu ettiğiniz eşyaya tutturmak mümkün hale gelir. Macun sayesinde ayakların mobilyalarda daha sağlam şekilde durması söz konusudur.

Masa Ayakları Sayesinde Dengeli Mobilyalar

Sandalye ve masalar başta olmak üzere, pek çok mobilyada zamanla eğrilik durumu yaşanabilir. Böyle durumlarda çalışma ortamınız ya da yemek yemeniz zor hale gelebilir. Günlük yaşantınızı zor hale getiren bu durumu ortadan kaldırmak amacıyla bağlantı elemanları kullanmak mümkündür. Demir masa ayağı ve diğer masa ayağı seçenekleri sayesinde masanızı sabit bir hale getirerek günlük yaşam konforunuzu sürdürebilirsiniz. Rahat bir oturma pozisyonu elde edebilmek amacıyla tercih edeceğiniz koltuk ayağı seçenekleri sayesinde konforlu bir ortam sağlanabilir. Metal masa ayağı gibi mobilya ayakları sayesinde mobilyanızda olan sorunları giderebilir, farklı tasarımlar eşliğinde üretilen ürünlerin renk alternatiflerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Siz de Tekzen’de yer alan masa ayaklarını inceleyebilir, mobilyalarınıza uyum sağlayacak modeli en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT