Toplam 54 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Masa Ayakları


Masa Ayağı Çeşitleri

Evlerin, işyerlerinin ve ofislerin vazgeçilmezlerinden olan masalar çalışmak, yemek yemek gibi amaçların yanısıra, düzeni sağlamak ve eşyaları belli bir yükseklikte tutmak gibi amaçlar için de kullanılır. Birbiriden kaliteli ve kullanışlı mobilya ayakları ve masa ayağı çeşitleri tekzen.com’da sizleri bekliyor.

Masa Ayağı Çeşitleri Nelerdir?

Sanex ve Tekzen gibi kaliteli markaları bulabileceğiniz koleksiyonda ihtiyacınıza uygun şıklık ve fiyatta ürünler mevcut. Bu katalogda katlanır masa ayağı, kapı ve mobilya aksesuarları, baza pabucu, bingo ayak, konik ayak, bora ayak, tower ayak, kupa ayak, baza ayağı ve daha birbirinden farklı ürünler mevcut.

Masalara ayrı bir şıklık ve zariflik katan masa ayakları içerisinde isteğinize ve kullanım amacınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz geniş bir boyut aralığı da mevcuttur. Örneğin zariflikleriyle göz dolduran konik ayaklar 50 mm den 100 mm ye kadar farklı ölçülerde üretilmiştir.

Masa Ayağı Nasıl Takılır?

Masa ayağı takmak evlerinizde de kolayca yapabileceğiniz kolay bir iştir. Kullanacağınız masa ayağını, ayakla birlikte gelen vidaları ve diğer gerekli aparatları yanınızda bulundurmalısınız. Öncelikle masa ayağını masaya sabitlemenizi sağlayacak parçayı masaya sağlam bir şekilde takmanız gerekmektedir. Bunun için vidalara uygun bir tornavida veya matkap işinizi görecektir.

Sabitleyeceğiniz masa aparatına uygun tornavida veya matkabı kullanarak masa ayağını takacağınız parçayı masaya takmalısınız. Sağlamlığını kontrol ettikten sonra masanın ayak kısmını sabitlediğiniz aparata takmalısınız. Masanın cinsine göre değişmekle beraber genelde masa ayağını doğrudan elinizle çevirerek bu kısma takmanız mümkün olmaktadır.

Masa Ayağı Nasıl Yükseltilir?

Katlanır masa ayağı ve diğer tarzdaki masa ayaklarının yükseltilmesi kolaylıkla yapabileceğiniz bir iştir. Özellikle tekzen.com’da satılan ürünler uğraş gerektirmeden kurulabilecek ve daha sonra kullanım amacınıza uygun olarak ayarlayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Kapı ve mobilya aksesuarları veya masa ayakları yükseltme işlemini yapmadan önce ürününüzle birlikte gönderilen kullanım kılavuzunu kontrol etmelisiniz. Yazılan talimatlara uyarak ve ürünle birlikte gelen aparatları kullanarak masa ayağını kolayca yükseltebilirsiniz. Genellikle masanın ayağını masaya bağlayan kısmı elinizle çevirerek masa ayağını istediğiniz yüksekliğe ayarlayabilirsiniz.

Masa Ayağı Temizliği Nasıl Yapılır?

Dolap ayağı, masa ayağı ve diğer mobilya aksesuarlarının temizliğini kolayca yapabilirsiniz. Öncelikle mobilyanın türüne uygun bir bez seçmelisiniz. Örneğin, mobilyalarınız ahşapsa mobilyaları çizmeyecek yumuşak dokulu bezler kullanmalısınız. Daha sonra sadece ıslak bezle temizlik yapabileceğiniz gibi uygun bir deterjan da kullanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT