}
Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Makaralı Uzatma Kablosu


Kablo Makarası 50 m
Kablo Makarası 50 m
Sadece Mağazada
299,90 TL

Elektrik & aydınlatma kategorisi içerisinde elektrik aksesuarları, fener - ışıldak - gece lambaları, dekoratif aydınlatma cihazları, abajurlar, ampuller ve avizeler gibi aydınlatma araçlarının yanı sıra prizler, anahtarlar, piller, şarj cihazları, grup priz ve uzatma kabloları gibi hayatınızı kolaylaştıracak ve şıklık katacak ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.


3MK, A4 Tech, Asus, Bosch, Canon, Duracell ve Tekzen gibi kaliteli ve güvenilir markaların ürünleri arasında hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri bulabilirsiniz. İstediğiniz markayı ve bu markaya ait ürünü seçerek ihtiyacınızı güvenilir bir şekilde karşılayabilirsiniz.


Ampul bölümünde enerji tasarruflu ampul, floresan ampul, halojen ampul ve led ampul seçenekleri arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Yine abajurlar içerisinde klasik, modern ve tripod seçeneklerinden birini tercih ederek şık bir aydınlatma sağlayabilirsiniz. Dekoratif aydınlatma araçları olarak da 3 boyutlu lambalar, boru lambalar, emoji lambalar ve gölge lambalar Tekzen güvencesi ve kalitesi ile ulaşabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.


Grup priz ve uzatma kabloları bölümünden ulaşabileceğiniz makaralı uzatma kablosu ile güç kaynağınıza yakın olma endişesi taşımadan işlerinizi rahatça tamamlayabilirsiniz. Çeşitli uzunluklarda sizlere sunulan seyyar makara çeşitleri arasından ihtiyacınız olan uzunlukta olanı satın alabilir, kullanım rahatlığını tecrübe edebilirsiniz. 


Seyyar makaralar bölümünde güvenilir ve kaliteli ürünleri ile dikkatleri çeken Agromak, KL, Kriter Makel, Modelsa, Sonax gibi markaların güvencesinde size en uygun olanını seçebilirsiniz. Makaralar, büro tipi makara ve topart makaralı kablo olarak siz kullanıcıları bu bölümde bekliyor. Çeşitli uzunluklara sahip kabloları, kablo kalınlıkları ve dört prizli gövdeleri ile bu makaralar ile elektrikle ilgili tüm işlerinizi pratik ve güvenli bir şekilde halledebilirsiniz.


Grup priz ve uzatma kabloları bölümünde ayrıca akım koruma prizleri, golyat priz, grup priz seçeneklerini kullanarak da size en uygun ürünü bulabilirsiniz. Grup prizleri ihtiyacınıza göre 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li ve daha fazla sayıdaki seçenekleri ile satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT