Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Laminat Parkeler


Ev ve ofis zeminlerinin döşemesinde tercih edilen diğer malzemelerin yanında geniş bir yer tutan laminat parkeler zengin renk ve doku çeşitliliği ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Ev dekorasyonu parkeler bölümünde bulabileceğiniz laminant parkelerin yanı sıra, bu malzemeler için özel olarak imal edilmiş laminat parke koruyucu, parlatıcı ve temizleyici gibi yan ürünlere de kolaylıkla ulaşabilir, böylelikle ürününüzün daha uzun yıllar dayanıklılığını korumasını ve bakımını sağlayabilirsiniz.

 

Tekzen, ev ve ofis ortamlarınızı ahşabın estetiği ve sıcaklığı ile buluşturmanız için çeşitli renk ve türdeki laminat parke fiyatları kalite ve güvence ile beğeninize sunuyor. Çam, meşe, ceviz, kayın, kiraz, gül, ladin, akçaağaç, merbau, meranti, afzelia, lagos, gibi pek çok farklı malzemeden imal edilen geniş ürün yelpazesinden herhangi birini seçip, ev veya ofisinizi daha şık ve estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Malzeme farkının yanında, değişik renk ve doku seçeneklerini de değerlendirebilir, duvarlarınızın ve mobilyalarınızın tarzına ve renk tonuna uygun ürünler seçebilirsiniz.

 

Aynı kategori içerisinde, suya dayanıklı laminat parke çeşitleri de de dikkat çekiyor. Bu malzemeleri banyo ve mutfak zeminlerinde kullanabilir, farklı, özgün ve sıcak ortamlar yaratabilirsiniz.

 

Parkelerinizin bakımında kullanabileceğiniz parlatıcı ve temizleyiciler ile parkelerinizi güvenle ve kolayca temizleyebilir, ayrıca parlaklığının korunmasına da yardımcı olabilirsiniz. Bunun yanında güçlü temizleyici çeşitlerini her türlü laminat yüzeyde, güçlü ve inatçı kirleri temizlemekte kullanabilirsiniz.

 

Çizilmeye ve mobilyalara dayanıklı, kolay temizlenen ve leke tutmayan, montajı kolay ve cila gerektirmeyen, bakımı ve kullanımı zahmetsiz bu ürünün dilediğiniz renk ve çeşidine Tekzen kalitesi ve güvencesiyle sahip olabilir, yaşam ve çalışma alanlarınızı kişisel zevkinize göre kolaylıkla dekore edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT