Toplam 63 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Küvet ve Kabinler


Banyo dekorasyonu için gerekli olan ürünler arasında küvet ve kabinler ön planda yer alıyor. İhtiyacınız olan ürünün yer aldığı duş sistemleri başlığı, geniş bir seçenek havuzu oluşturuyor.  Farklı model ve kullanım şekillerine göre tasarlanan ürünler, her kritere göre uyum gösterebiliyor.

Küvet ve kabinler konusunda seçim yaparken sıkıntı yaşamamanız için özenle düşünülmüş tasarımlar sayesinde, vakit kaybı yaşamadan ürün satın alabilirsiniz. Olmazsa olmaz özellikler olarak düşündüğünüz her şeyin tek bir üründe buluşması sayesinde, alışverişinizi mutlulukla tamamlayabilirsiniz. Farklı boyutlar arasından banyonuzun genişliğine göre tercih yapabilirsiniz. Küvet ve kabin modelleri arasından dikdörtgen, yuvarlak, oval gibi geometrik şekilleri değerlendirerek, ürünü yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Küvet kabinleri arasında tercihinizi yapmadan önce, ürünleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Küvet ve kabinler kategorisinde kabin modellerinin tasarım farklılıklarını kıyaslayabilir ve sizin için uygun olana karar verebilirsiniz. Buzlu cam, desenli cam, klasik tarz seçenekleri arasında farklılıklara bakabilirsiniz. Desenli cam seçeneklerinin çok fazla olması, hayal ettiğiniz ürüne ulaşmanız için kolaylık sağlar.

Küvet ve kabinler hakkındaki ayrıntıları da bir arada bulabileceğiniz ürünler mevcut. Çiftli ya da tekli kabin kolları arasında seçim yapabilirsiniz. Kabin profilinin krom ya da çelik olmasını da ürünler arasında değerlendirebilirsiniz. Tekerlek sistemlerini inceleyebilir ve edindiğiniz fikirler doğrultusunda alacağınız ürünü belirleyebilirsiniz. Renk, desen, model, kullanışlılık, boyutlar gibi birçok ürün özelliğini araştırabilir, yer alan banyo küvet ve kabinleri arasından satın alacağınız ürünü kararlaştırabilirsiniz.

Aklınızda canlanan görüntüyü yakalayabilmek ve aradığınız fiyatları bulabilmek için, model konusunda sıkıntı yaşanmayan başlığı incelemeniz yeterli olacak.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT