Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Bulunduğu ortama huzur ve neşe getiren evcil hayvanlar aynı zamanda koşulsuz sevginin sembolüdürler. Hayatın neşe kaynağı olan küçük dostlarımızın tüm ihtiyaçlarına evcil hayvan gereçleri kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Kuş beslemek için ihtiyaç duyacağınız kafes ve kuş yemi çeşitleri arasından evcil hayvanınızın sağlığı ve zevkine uygun olan ürünleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Yemler arasında en çok tercih edilen Champion markasının vitaminli, tahıllı, vitamin ve ballı veya meyveli seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz çeşidi rahatlıkla seçebilirsiniz.

 

Farklı kuş cinsleri farklı kafes türlerine ihtiyaç duyarlar. Tellerin yönlerine göre dikey veya yatay tel dizimli olmak üzere iki tip kafes bulunur. Muhabbet kuşları gagaları ve tırnakları ile kafese tırmanmak isteyeceklerinden yatay tellerden oluşan kafesler tercih etmek daha uygundur. Kanarya, saka gibi türler için ise dikey telli kuş kafesi tercih edilebilir.

 

Evcil hayvanınızın yaşadığı alanın büyüklüğü ve temizliği, onun sağlığı üzerinde etkili olacağından doğru seçimi yapmak oldukça önemlidir. Bir tane veya birden fazla kuş bakımı durumunda, ihtiyacınıza göre farklı form ve boyuttaki kafesler arasından seçim yapabilirsiniz. Küt kubbeli, üçgen çatılı veya silindir şekilli kafesler arasından küçük dostunuza uygun atmosferi sağlayacak modeli bulabilirsiniz.

 

Evcil hayvanınızın yaşadığı ortamın temizliği, sağlığına büyük oranda etki edeceğinden yaşayacağı kafes de kolay temizlenebilir olmalıdır. Tekzen'de bulabileceğiniz tüm kafesler kanatlı dostlarınızın sağlığını göz önünde bulundurarak üretilmiş, alt kısmı ayrılabilen ve temizlemesi kolay kafeslerdir.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile evcil hayvan gereçleri kategorisi altında bulunan kuş kategorisinden bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun şekilde seçeceğiniz ürünlerin detaylarını görebilir, ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT