Toplam 44 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Krikolar


İşinizi Kolaylaştıracak En İyi Kriko Modelleri Tekzen'de!

Geniş kullanım alanına sahip olan krikolar, ağır yükleri kaldırmak için kullanılır. Araba tamir işlemlerinde kullanılan kriko araçla ilgili işlerinizi kolay bir şekilde halletmenize yardımcı olan malzemelerden biridir. Tekzen kalitesiyle sunulan krikoların farklı boyutlarda seçenekleri bulunur. Daha geniş kapsamlı tamir işlemlerinde kullanılan büyük krikoların yanı sıra arabaları yarım kaldırmak için kullanılan küçük krikolar vardır. Krikoların üç çeşide sahiptir. Büyük kapasitedeki yükleri taşımak için vidalı krikolar kullanılır. Bunun yanı sıra az yük taşıyabilen hidrolik kriko çeşitleri bulunur. Diğer kriko türü ise oto krikodur. Araba tamir işlemlerinde kullanılan bu kriko türleri pratik ve işlevsel bir kullanım sunar. Lastikleriniz indiğinde ya da herhangi bir problem yaşadığınızda arabanızda bulunan krikoyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolay kullanıma sahip olan bu ürünler, vazgeçilmez oto aksesuarları arasında yer alır. Geniş ürün yelpazesi sunan krikolar arasından sizin için ideal özelliklere sahip olan modeli bulabilir, araç aksesuarınızı pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. İşlevlerine ve kullanıldıkları alana göre krikoların fiyatı farklılık gösterir. Dilerseniz Tekzen kriko modellerini siz de yakından keşfedebilirsiniz.

Kriko Modelleri ve Fiyatları

Kaldırılması zor olan yükleri kaldırmak için kullanılan krikolar, elle kaldırılması zor olan eşyalar için idealdir. Sıklıkla tercih edilen hidrolik kriko çeşitleri, hızlı ve pratik bir kullanım sunar. Bu krikolar zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra mekanik krikolar lastik değiştirirken kullanılır. Her araçta bulunması gereken bu ürünler arasında yer alan vidalı krikolar ağır yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır. Yükü istediğiniz süre havada tutmanızı saplayan emniyetli modeller, konforlu bir kullanım sunar. Anahtar ve levye ile kontrol edebileceğiniz kriko çeşitleri işlevsel bir kullanıma sahiptir. Kolaylıkla hareket etmenizi sağlayan tasarıma sahip olan tekerlekli kriko çeşitlerini beton ve asfalt gibi farklı yüzeylerde verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu ürünleri dayanıklı ve düz bir zemine yerleştirmeniz oldukça önemlidir. Pratik bir şekilde lastik değişimi yapmanıza olanak sağlayan bu ürünler arasından kaldırma seviyelerini göz önünde bulundurarak sizin için uygun kriko çeşidini tercih edebilirsiniz. Dayanıklı vidalar kullanılarak güçlü bir tasarım oluşturulan krikoları uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Bununla birlikte bu ürünler ergonomik tasarımları sayesinde yüksekliği istediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olur. Bagajınızda az yer kaplayan bu ürünler ile alandan tasarruf edebilirsiniz. Dikey tasarımlara sahip olan şişe kriko çeşitleri sayesinde farklı yükseltme seviyelerini birlikte kullanabilirsiniz.

Pratik ve İşlevsel Kullanım Sunan Kriko Çeşitleri

Yolculuklarınızda yaşayabileceğiniz acil durumlara karşı aracınızda bulunması gereken oto krikolar, pratik ve işlevsel bir kullanım sunar. Kriko, hafif ve küçük boyutlara sahip bir malzemedir. Bu sayede bagajlarda yer kaplamayan bu ürünlerin her araçta bulunması oldukça önemlidir. Lastiğiniz patladığında kriko yardımıyla hızlı ve pratik bir şekilde değiştirebilirsiniz. Kriko kullanarak aracın lastiğini kaldırabilir, bijon anahtarı ile sökerek yeni lastik takabilirsiniz. Özelliklerine ve tasarımlarına göre kriko fiyatları değişiklik gösterir. Bu alanda, Transformacion Magnum her araca uygun mekanik kriko eldiven seti 42860 konforlu ve pratik bir kullanım sunar. Bütün otomobillerde, motorlu taşıtlarda ve bisikletlerde kullanılabilen sibop kapakları sibopların gövdesini korur. Lastiklerin sibop kapaklarına takarak kullanabileceğiniz bu ürünler hafif tasarımlara sahiptir. Bu ürünleri balans ayarını bozmadan kullanabilirsiniz. Tasarımları sayesinde bu ürünleri parmaklarınızla pratik bir şekilde açabilirsiniz. Araç dışı aksesuarlar arasında yer alan lastik yanakları ve oto lastik modelleri de Tekzen üzerinden ulaşılabilmektedir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Rolwal Şişe Kriko 2 Ton uzun ömürlü bir kullanım sunar. Dayanıklı yapısı sayesinde zorlu hava koşullarına karşı dirençli olan bu ürünleri uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı çeşitlere sahip olan kriko modelleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirsiniz.

Krikolar ile Acil Durumlara Hazırlıklı Olun

Taşıtların bakımını yaparken ya da lastik değiştirirken kullanabileceğiniz krikolar sayesinde ağırlık kaldırmak daha kolay ve güvenli bir hale gelir. Özel tasarımlara sahip olan kriko modelleri dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Alandan tasarruf etmenize olanak sağlayan tasarımları ile bu ürünleri bagajda ya da takım çantanızda taşıyabilirsiniz. Tekzen üzerinden en iyi kriko modelleri ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Kriko tavsiye ve önerilerini inceleyerek bu ürünlerin pratik kullanımları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Basınca dayanıklı yapılara sahip olan bu ürünler tamir işlemlerinde güvenli bir kullanım sunar. Krikoları düz bir zemine doğru ve dengeli bir şekilde yerleştirerek lastik değişimi ya da diğer işlemleri yapabilirsiniz. Farklı yükseklik seviyeleri ayarlayabileceğiniz ürün çeşitleri, farklı özellikleri ve tasarımları ile ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklere sahiptir. Zengin ürün yelpazesi ile sunulan bu ürünler farklı işlev, boyut ve tasarımlara sahiptir. Aracınıza uygun bir model bularak işlemlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Tasarımlara Sahip Krikolar

Krikolar kaldıramayacağınız yükleri kolay bir şekilde kaldırmanıza yardımcı olur. Büyük yükleri kaldırmak için kullanılan araç krikosu hızlı ve pratik bir çözümdür. Hafif yapıları sayesinde kolay taşınabilen bu ürünler oldukça pratik bir kullanım sunar. Küçük tasarımlara sahip olan bu ürünler pratik kullanımları ile araçlarınızda bulunması gereken malzemeler arasında yer alır. Yolculuk sırasında yaşayabileceğiniz sorunları kolaylıkla çözmek için aracınızda kriko bulunması zor durumlardan kurtulmanız için önemlidir. Geniş ürün seçeneklerine sahip olan kriko çeşitleri arasından aracınızın ağırlığını göz önünde bulundurarak sizin için uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Kriko, ağır yüklerdeki arabaları kolaylıkla kaldırmak, araçların altındaki bölümlere kolay erişim sağlamak veya sadece lastik değiştirmek için kullanılan mekanik bir alettir. Bu ürünler dönme kuvvetini doğrusal bir hale getirerek mekanik bir avantaj sağlar. Bununla birlikte bu aletler, kaldırması zor olan ağır yapıları kaldırmanıza yardımcı olur. Yükseklik değişikliklerine izin veren vida dişli bir bileşene sahip olan kriko çeşitlerinin yanı sıra bileşenlerin yükselmesini ve zorlanmasını sağlamak için hidrolik bir sistem kullanan kriko çeşitleri bulunur. Farklı yapılara sahip olan bu ürünler arasından sizin için hızlı ve pratik kullanım sunan modeli bulabilirsiniz.

Dayanıklı Malzemelerden Üretilen Krikolar ile Uzun Ömürlü Kullanım

Yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen krikolar hava koşullarından etkilenmez. Bu sayede bu ürünleri garajlarda, bagajlarda ya da atölyelerde konforlu bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kaldırma kolu sistemine sahip olan otomatik kaldırma kolu sayesinde aracınızı uygun seviyeye getirerek gereken işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Özel tasarımları sayesinde çok yönlü kullanım sunan krikolar sayesinde arabanızı pratik bir şekilde istediğiniz ayarda yükseltebilirsiniz. Bunun yanı sıra vidalı krikolar ile seviye ayarını daha kolay yapabilirsiniz. Az yer kaplamayan ve küçük boyuta sahip olan bu ürünler ağırlıkları kısa sürede kaldırmanıza yardımcı olur. Hidrolik sistem ile çalışan bu ürünleri araçlarınızda güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Şişe ve tekerlekli gibi birçok tasarımda kriko çeşidi bulunur. Kolay hareket ettirmenize olanak sağlayan tekerlekli sistemi sayesinde pratik bir kullanım sunar. Tasarımları ile alanı verimli kullanmanıza yardımcı olan bu ürünler birçok araçta etkili bir kullanım sunar. Metal dökümden oluşan krikolar yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Tekzen üzerinden kriko seti seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT