Toplam 36 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Krikolar


Genel oto aksesuarları içinde önemli bir yer tutan, araç dışı aksesuar sınıfından krikolar kategorisi dikkat çekiyor. Yedek lastik değişimi (stepne değişimi), tamirhane kullanımı, makine kullanımı gibi ihtiyacınıza göre değişen, çok çeşitli modelleri, burada beğeninize sunuluyor.


Ürünler, kullanım alanlarına göre farklı kaldırma kapasitelerinde, hidrolik kriko ve mekanik seçenekleriyle sergileniyor. Kriko fiyatları, diğer oto tamir, bakım, onarım setlerinde olduğu gibi, burada da ürünlerin taşıdıkları özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. 


Otomobil modelleri olan pehlivan, akordion, akordiyon, makaslı akardion, cırcır kollu tiplerde seçeneklerle aracınıza yerleştirebileceğiniz auttokit, özel muhafaza ve taşıma çantalı olarak da sunuluyor.


Ürünlerden uygun olan birini, aracınızda bulundurmanız gerekir. Yol şartları göz önünde bulundurulduğunda, otomobilinizin 4 tekeri de her an, her yerde sürpriz yapabilir. Araç dışı aksesuarlar denince, ilk aklınıza gelen, sizi yolda bırakmayacak bu küçük makineler olmalıdır. Patlayan bir tekeri en kısa sürede, en kolay şekliyle yedeğiyle değiştirmek, sadece bu aletler ile mümkündür. Bu nedenle, iyi bir oto setini, hareket halindeyken bagajınızda hazır bulundurmanız menfaatinize olur.


Yüksek kaldırma kapasiteli, tekerlekli, şişe, garaj, arabalı, arabalı ve hidrolikli çeşitleri ise, tamirhane ve garaj modelleridir. Kaldırma kapasiteleri tonaj olarak daha yüksektir. Sabit mekan kullanımıma daha uygun yapıda ve bazıları tekerlekli, kolay hareket edebilecek modellerdir. Dolayısıyla da fiyatları, taşınabilir otomobil krikoları modellerinden daha yüksek olabilmektedir.


Kapalı alanlarda olsun, açık alanlarda olsun ağır bir yükü yüklenecek bir makine olmadan, kendinize çalışma alanı açacak kadar kaldıramazsınız. Tekzen size, otomobillerde, garaj veya tamir hanelerde, iş kolaylaştıran, türlü kapasite, model ve renklerde, ürün çeşitleri sunar. Buradan kaldırmak istediğiniz nesne, kullanmanız gereken mekana göre, iyi bir seçim yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT