Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Kreatin Çeşitleri

Kasların yapılandırılması ve antrenman sonrası vücudun hızlı bir biçimde toparlanmasına yardımcı olan Hardline keratin, içeriği ile dikkat çekiyor. Enerji desteği için de tercih edilen bu ürünler farklı içerikleri ile Tekzen'de satışa sunuluyor.

Kreatin Nedir Ne İşe Yarar?

Sporcuların yoğun idman sonrası tercih ettikleri keratin, enerji verirken bir yandan da kasların onarılmasını sağlıyor. Yaşa bağlı olarak ortaya çıkan kas kaybı da engellenebilir. Yüksek performans isteyen spor dallarından herhangi biri ile uğraşan ya da vücut geliştirme ile uğraşan kişiler genellikle keratin desteği alabilir.

AGAT gibi vücudun keratin oluşturmasını engelleyen birtakım rahatsızlıklar ile mücadele edenler için iyi bir besin takviyesidir. Kaslar için oldukça yararlı olan sporcu keratini kasların enerji ile depolanmasına da yardım eder.

Kreatin Ne İşe Yarar?

Doğal bir aminoasit olan kreatin kaslarda su tutabildiği için kas yapısının korunmasına yardımcı oluyor. Doğal besin maddeleri içerisinde en yoğun olarak kırmızı ette bulunuyor olsa da özellikle yoğun ve ağır antrenman yapan bir sporcunun sadece kırmızı et tüketerek istenen seviyede keratin alması zordur. Kas gücü için takviye alınması gerekiyor.

Düzenli bir biçimde kreatin takviyesi yapan bir sporcu normalin iki katı ağırlığı daha rahat bir biçimde kaldırmaya başlıyor. Kaslara doğal bir görüntü kazandırmanın yanı sıra verdiği enerji sayesinde daha güçlü bir kas yapısı sağlıyor.

Kreatin Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Tercih edilen kreatinin özelliklerine ve sağladığı enerji derecesine göre kullanımında da farklılık ortaya çıkabiliyor. Bunun yanı sıra enerji desteği için tercih eden kişiler daha önde kreatin tüketmemişse kullanım biçimi farklılık gösterebiliyor.

Vücut geliştirme için tercih edilen kreatin desteği genellikle antrenmanlardan 30 dakika önce kullanılıyor. Fakat tercihe göre yoğun antrenman sonrasında kaybedilen gücün yeniden sağlanabilmesi için antrenmandan yarım saat sonra kullanılmasında da sakınca bulunmuyor. Süt ya da su ile tüketim de tamamen kullanıcıya bağlıdır.

Kratin Takviyelerinin Fiyatları Nedir?

Kreatin takviyeleri, gram ve içerik olarak birbirlerinden farklı biçimlerde üretilerek alıcılar ile buluşturuluyor. Spor & Outdoor grubunun önemli ürünleri arasında bulunan kreatin takviyesinin fiyatları da çeşitlerine göre farklılık gösteriyor. Tekzen'de her ihtiyaca cevap veren bir ürün bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT