Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Kovalar & Maşrapalar


Kova Düz NO:2-BO 568
Kova Düz NO:2-BO 568
Sadece Mağazada
56,99 TL

Kovalar & Maşrapalar Kategorisinin Çok Satanları

İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü ürüne kolaylıkla ulaşabileceğiniz banyo & wc temizlik malzemeleri kategorisinin altında yer alan kovalar maşrapalar kategorisinde çeşitli renklerde ve boyutlarda kapaklı ve kapaksız kova çeşitleri ve kapakları ile çeşitli maşrapa türleri yer almaktadır. Çok farklı renklerdeki bu ürünler arasından evinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Üzerinde ölçü işaretleri yer alan ürünlerden satın alarak ölçülü şekilde dökülmesi gereken sıvılar için gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Bu ürünler arasından şeffaf olanları tercih ederek hacim ölçümü işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz.


Çeşitli boyutlarda ve renklerde satışa sunulan saplı temizlik kovası ürünlerinden satın alarak temizlik işlemlerini çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. 8 litre ve 13 litre gibi farklı boyutlar arasından size en uygun olanını tercih ederek kullanım amacınıza en uygun ürünü elde edebilirsiniz. Farklı renk ve desenlere sahip dekor kova çeşitlerinden satın alarak evlerde dekoratif bir görünüm sağlarken bu ürünleri çöp biriktirme ve temizlik gibi çeşitli amaçlar için kullanabilirsiniz. 1,5 litreden 1,65 litreye varan çeşitli boyutlardaki şeffaf veya opak maşrapalardan kullanım amacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Ayrıca oval şekilli ürünlerden satın alarak daha şık görünümlü bir maşrapaya sahip olabilirsiniz.


Nostaljik metal kova türlerini tercih ederek geleneksel ve hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Buna ek olarak bölümde yer alan plastik ürünleri tercih ederek hafiflik ve kolay taşınabilme avantajlarını yakalayabilirsiniz. Kapaksız olarak satışı yapılan ürünler için çeşitli boyutlardaki plastik kapaklardan satın alabilirsiniz. Bora Plastik, Hobby Life ve Modelüx gibi kaliteli markalara ait olan ürün çeşitlerinden size en uygun olanını güvenle satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT