Toplam 26 üründen, 1-26 arası gösteriliyor.

Kondisyon Bisikletleri


voit
voit
Temin Edilemiyor
Voit Black Spin Bike
Voit Black Spin Bike
Temin Edilemiyor

Hareketi Hayatından Eksik Etmeyenler İçin Kondisyon Bisikletleri Tekzen’de!

Günlük hayatta temel ihtiyaç olarak nitelendirilebilen spor, sağlığı korumak amacıyla da son derece önem arz eden bir aktivite oluyor. Bundan kaynaklı olarak da bireyler kendilerine uygun bir program dâhilinde bu ihtiyaçlarını giderebiliyor. Spor yapmaya geniş bir zaman dilimi ayıramayan ve imkân olarak kısıtlı olan kişiler için bazı spor aletleri, ev ortamına yerleştirilerek kullanılabiliyor. Bunlardan biri olan kondisyon bisikleti gerek evlerde gerekse de iş yerlerinde spor yapmak için sıklıkla tercih edilen aletlerden oluyor. Gerçek bisikletle hemen hemen aynı sisteme sahip olan kondisyon bisikletleri spor çalışma yapmak istenen ve uygun olan zaman dilimlerinde kullanılabiliyor. Böylece organik gıda takviyesi ile birlikte her zaman zinde ve sağlıklı bir vücuda sahip olunabiliyor.

Kilo Vermek İçin İdeal Bir Seçenek Olan Kondisyon Bisikletleri

Spor bisikleti olarak da bilinen kondisyon bisikletleri, kullanıcıların antrenman yapma ihtiyaçlarını girecek donanıma sahip oluyor. Bisiklet üzerinde spor yaparken LCD gösterge sayesinde hızı, mesafeyi, yakılan kaloriyi, nabzı ve harcanan zamanı kolayca takip etmek mümkün oluyor. Böylece hem fizyolojik süreç hem de istatiksel veriler kontrol edilebiliyor. Tekzen kalitesiyle sunulan bu ürünlerin pedalların sertlik derecesinin ayarlanabilmesi sayesinde fitness kondisyon ve spora yeni başlayanlardan düzenli bir şekilde spor yapan kişilere kadar herkes rahat bir şekilde antrenmanını yapabiliyor. Kişiselleştirilebilen yoğunluk özelliği ile tüm bu işlemlerin gerçekleştirilebildiği ürünler arasında dikkatleri çeken Fox Fitness Dikey Kondisyon Bisikleti tasarım açısından da ev ve iş yerlerinde dekorasyona uyum sağlıyor.

Bedensel Gücü Artırmak İçin Kondisyon Bisikletlerini Kullanın

Spor ve outdoor kategorisinde yer alan koşu bantları ve dikey kondisyon bisikleti modelleri spor salonuna gitmeye vakit bulamayanların tercihi oluyorlar. Ürünlerin nabızdan yakılan kaloriye kadar birçok fizyolojik süreci hesaplayıp sunması, kullanıcıların bedensel gücüne göre ayarlamalar yapmasına olanak tanıyor. Bu donanımlar sayesinde gün içerisinde bir hedef belirlenerek ona göre bir çalışma gösterilebiliyor ve belirlenen miktarda kalori yakımı gerçekleştirilebiliyor. Pratik ve kolay kullanımı ile kısa sürede hedefe ulaşmayı mümkün kılan egzersiz bisikleti, motivasyonu artırma açısından da etkisini gösteriyor. Kalori hesaplamanın haricinde LCD panel üzerinden kontrol edilebilen nabız değeri ile antrenman yoğunluğu planlanabiliyor. Evlerde spor yapmayı kolaylaştıran pilates ve yoga malzemeleri haricinde kullanılan bisikletler, Tekzen sayesinde her güne zinde başlamanıza yardımcı oluyor.

İşlevsellikleri ile Spor Yapmayı Sevdiren Kondisyon Bisikletleri

Antrenman yaparken fiziksel açıdan bir sorun ya da zorluk yaşanmasına mahal vermemek için kişiselleştirilen özellikleri bulunan eliptik bisiklet modelleri, selede boyun, kol ve bacak uzunluğunu ayarlama fırsatı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar fiziksel özelliklere göre ayarlamalar yaparak, çalışmadan alınan verimi artırabiliyorlar ve egzersizlerine tam konsantre bir şekilde devam edebiliyor. Ellerde rahatsızlık hissi yaratmayan yumuşak malzemeli kollar, uzun süre boyunca çalışma istasyonları ile vakit geçirme şansı da yaratıyor. Tasarımının ergonomik olmasıyla da kullanılan alanlarda yer kaplamayacak boyutlara sahip oluyor. Böylece ev bisikleti olarak da bilinen ve ortamlara uygun olan ürünler, spor salonunun kalabalık ve yoğunluğundan uzak, Tekzen sayesinde etkili bir antrenman yapma olanağı yaratıyor.

Kondisyon Bisikletlerinin Tüm Avantajlarından Yararlanın

Tercih edilen Tekzen kondisyon bisikleti, modeline göre ortalama iki güne bir belirlenen bir yoğunluğa göre kullanılması alınan verim ve sonuç açısından daha ideal oluyor. Kullanım esnasındaki tempoya göre belirlenen program kapsamında ilerleme kaydetmek çok daha doğru sonuçlara ulaştırıyor. Koşu bandı aksesuarlarına ek olarak bulunan kondisyon bisikleti aksesuarları da ürün kullanımını daha etkin bir hale getirmenize destek oluyor. Her açıdan avantajlı olmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz modellerden biri olan Gymtech mini kondisyon bisikleti gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi karşılıyor. Ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Tekzen güvencesiyle ürün listesine göz atabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT