Toplam 70 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kondisyon Bisikletleri


Spor salonuna gidecek zamanınız yoksa, yahut spor salonundaki programınıza ek olarak, evde de kardiyo programınızı sürdürmeye devam etmek istiyorsanız Spor & Outdoor Ürünleri  kategorisi üzerinden kondisyon bisikletlerini inceleyebilir, geniş ürün yelpazesi arasından dilediğiniz kondisyon bisikletine göz atabilirsiniz. Altis, Voit, Fitmax, Dynamic, Hattric gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerine Tekzen güvencesi ve deneyimi ile, sahip olabilirsiniz.

 

Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız gibi gösterge bilgilerine sahip olan kondisyon bisikletleri, bütün bilgilere kolaylıkla sahip olabilmenizi sağlıyor. Kategoride yer alan ürünlerin egzersiz boyunca nabzınızı ölçebilir olması, güvenli bir biçimde spor yapmanıza olanak tanıyor. Pedal sistemi manuel olup, istenilen sertliğe göre ayarlanacağı için, farklı güç ve kilodan herkesin kullanabilmesini sağlıyor. Ürünlerin sele ayarı ileri geri ayarlanabildiği için, her kullanıcın kendine göre ayarlayabiliyor olması, sporun rahat yapılabilmesini destekliyor.

 

Kondisyon bisikletleri bay ve bayanların kullanımına uygundur. Vücuttaki tüm kasların çalışmasını sağlayarak, dengeli yağ yakımını sağlar. Ayrıca, vücut direncini arttırır, metabolizmayı hızlandırır, kemikleri ve kas yapısını güçlendirir. Kan basıncı kontrol altına alması ve buna bağlı olarak hiper tansiyonun ve kolestrolün düşmesi kondisyon bisikletlerinin en önemli özelliklerinden sayılabilir.

 

Kategoride yer alan kondisyon bisikletleri ev tipi olarak üretildiğinden, taşıma kapasitesi, kilo ve ebat olarak evde kullanıma uygun olup, alan kaplama bakımından oldukça kullanım dostudurlar. Buna ek olarak sessiz çalışma sağlarlar. Ayrıca, enerji tasarrufludurlar.

 

Evinizde ya da ofisinizde kolaylıkla spor yapmak, hem kalori harcayıp hem de sağlıklı bir bedene sahip olmak için, ev dekorasyonunda, güvenilir markaların ürünlerinin yer aldığı Tekzen'de, uygun fiyat ve model seçenekleri arasından, kondisyon bisikleti fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT