Toplam 78 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Komodin - Şifonyerler


Komodin ve Şifonyer Modelleri

Evinizin en kıymetli yeri yatak odanızda aslında hiç bilmediğiniz kahramanlarınız yer almaktadır. Az yer kaplayan tekstil ürünleriniz için her zaman yeri olan komodin ve başucunuzun kurtarıcısı çekmeceli şifonyer günlük kullanımınızın olmazsa olmazıdır.

Doğru Komodin Seçimi Nasıl Olmalı?

Yatak odanızın büyüklüğü ve kullanacağınız alana göre çeşitlilik gösteren şifonyer modellerinde artık her zevke göre bir seçenek mutlaka bulunuyor. Makyaj masası olarak da kullanabileceğiniz şifonyerler t-shirtleriniz veya nevresim takımlarınız için de ideal kullanım mobilyasıdır. Komodinler ise küçük de olsa başucunuzda mutlaka yer alması gereken bir mobilyadır. Yatak odanızın modern ve şık bir görünüme sahip olabilmesi için eşyalarınızı düzenli bir şekilde koyabileceğiniz şifonyer ve komodin modellerini kullanışlı ve fonksiyonel tasarımlar arasından seçmelisiniz.

Zevkinize Uygun Tasarımlar

Komidin ve şifonyerler yatak odalarınızda eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenize imkan tanırken bu ürünler günlük hayatınızda kolaylaştırmayı amaçlıyor. Şık, yenilikçi, modern ve göz dolduran tasarımları bir arada bulabileceğiniz yatak odası komidin ve şifonyer modelleri, her zevke ve bütçeye hitap ettiği için yatak odanızın vazgeçilmez ürünleri arasında kendine yer buluyor.

Yatak odalarında sıklıkla kullanılan çok çekmeceli şifonyer modelleri eşyaların daha derli toplu olmasına imkan tanırken aradığınızı bulmak da bu mobilyalar ile kolaylaşıyor. Komidin modelleri, şık ve modern tasarımları ile yatak odası dekorasyonun dikkat çeken parçaları arasındadır.

Şifonyer Nasıl Düzenlenir?

Şifonyer ve komidin modelleri ile yatak odaları daha düzenli ve kullanışlı hale gelmektedir. Çekmeceli şifonyerler eşyaların düzenli bir biçimde kalmasını sağlamakla birlikte, günlük hayatta eşyaları daha rahat kullanmaya yardımcı olur. Küçük ve sık kullanılan eşyalar şifonyerlere yerleştirilebilir. Eşyaların kullanım sıklığına göre yukarıdan aşağı olacak şekilde düzenleme yapabilirsiniz.

İsteğe göre makyaj masası olarak da kullanılan şifonyerler, özellikle kadınların vazgeçilmez yardımcılarıdır. Genel kullanımda en üst çekmeceye yerleştirilen makyaj malzemeleri ve aksesuarlar kadınların gündelik hayatını oldukça kolaylaştırmakta ve adeta kadınların yardımcıları konumunda yer almaktadır. Ortalıkta kalmasını istemediğiniz daha özel takılarınızı da komodin çekmecelerinde muhafaza edebilirsiniz.

Komidin ve Şifonyer Modelleri

Genç ve yetişkin odalarının vazgeçilmezleri haline gelen komidin ve şifonyer modelleri; Milanka, Yalınay, Tekzen, Adore, Dekorister, Minor, Alpino, Best, Buggy, Kenyap gibi güvenilir markaların fonksiyonel, şık ve özgün tasarımları ile Tekzen.com.tr'de sizlerle buluşmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT