Toplam 45 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Klasik Lambader


Ev ofis gibi her türlü mekânı zarafetiyle aydınlatacak olan klasik lambader modelleri; lambader kategorisi başlığı altında bulunuyor. Işığını değişik şekil ve renge sahip şapkalarıyla sunan şık ve klasik ruhu yansıtan modeller; odalarınızı aydınlatmak ve evinizin tarzını güçlendirmek için sizleri bekliyor. Kategori içerisinde, canlı renkleri ve yer kaplamayan zarif ayaklarıyla öne çıkan modellerin devamında; benekli, simli, kamuflaj ve benzeri desene sahip olanlar ürünler de yer alıyor.


Alfa Samara, Mercan, Lumexx, Ora Dekor gibi işinin ehli markaların tasarımlarını evinize taşıyarak, evinizin aydınlatmasını zenginleştirmenin yanı sıra, dekorasyonunu da daha iddialı bir hale getirebilirsiniz. Sağlıklı ve ideal aydınlatma yöntemlerinin başında sayılan uzun ayaklara sahip lambaderlerin, klasik tarza sahip çeşitlerine oturma odası, misafir odası gibi günlük, sık kullanılan yaşam alanları haricinde; yatak odalarınızda ve özellikle de çalışma odalarınızda rahatlıkla yer verebilirsiniz.


Işığı doğru şekilde yayan klasik lambaderler; stil taşıyan şapkaları ve duruşlarıyla aynı zamanda, fantastik ve ilham verici bir etki de taşıyor. Nasıl bir mekân olursa olsun, bulunduğu ortamın havasını değiştirme etkisine sahip modellerin, tıpkı şapkaları gibi, ayak kısımları da renkte ve türde farklılık gösterebiliyor. Ürünler içerisinde kaliteli metale sahip modellere rastlayabileceğiniz gibi, alüminyum ve benzeri türlerle tasarlanıp cam gibi dekoratif detaylara sahip modellere de göz gezdirebilirsiniz. Klasik lambader tercih ederken, evinizdeki diğer mobilyaların renk ve modellerinin uyumuna da dikkat etmelisiniz.


Evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak birbirinden tarz klasik lambader türüne Tekzen çabukluğu ve kalitesiyle sahip olmak için dilediğiniz ürünün üzerine tıklayarak daha detaylı inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT