Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Kırtasiye Yazı Gereçleri & Düzelticiler


Globox Mini Silgi 10'lu -6875
Globox Mini Silgi 10'lu -6875
Sadece Mağazada
4,99 TL

Süpermarket & Petshop kategorisinin altındaki, kırtasiye yazı gereçleri düzelticiler bölümünde, tükenmez kalemler, marangoz kalemleri, kalemlikler, tahta kalemleri, masa kalemi takımları, tebeşirler, şerit silici, sıvı düzeltici ve tahta silgilerine ulaşabilmeniz mümkün.


Faber Castell, Cross, Noki, Rotring, Pritt, Stabilo, Monami ve Uhu gibi güvenilir ve kaliteli markalarla yazı gereçleri ve kırtasiye malzemesi ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. İstediğiniz markayı seçerek isteğinize uygun kalitede ürünleri satın alabilirsiniz.


Kırtasiye ürünleri temelinde yer alan kalemlere bu bölümde ulaşabilirsiniz. Evinizde, ofisinizde veya okulunuzda kullanabileceğiniz geniş kalem yelpazesini Tekzen sizlerle buluşturuyor. Çeşit çeşit renk renk tükenmez kalemlerle ihtiyacınıza en uygun tükenmez kalemi burada bulabilirsiniz. Marangozların olmazsa olmazı çok işlevli marangoz kaleminin çeşitlerine ve farklı markalarına da buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca birçok kalem çeşidini sizlere sunan Tekzen, farklı marka ve çeşitli ürünleriyle, keçeli kalem, tükenmez kalem, fosforlu kalem, uçlu kalem gibi birbirinden farklı birçok kaleme buradan ulaşabilirsiniz.


Fırçalı daktilo silgileriyle, daktiloda yaptığınız hataları kolaylıkla düzeltebileceksiniz. Ayrıca yazı yazarken yaptığınız hatalar için sıvı düzelticiler ve şerit silicilere ulaşabilmeniz mümkün. Çeşitli marka ve çeşitli özellikleriyle birbirlerinden ayrılan düzelticileri ihtiyacınıza uygun bir şekilde ve kullanım kolaylığına göre kendinize uygun düzelticiyi seçebilirsiniz.


Kalem yedekleri de bulunan Tekzen'de tükenmez kalem yedekleri veya kalem ucu yedeklerini bulabilmeniz mümkün. Ayrıca masa kalem takımları almayı düşünüyorsanız, birçok çeşitle masa kalem takımlarına erişebilirsiniz.


Kırtasiye yazı gereçleri fiyatları ürünlerin cinsine ve markasına göre farklılık gösterebiliyor. Tekzen güvencesindeki ürünleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz ürünün üzerine tıklayarak, ürünün özelliklerine ulaşabilir, satın almak istediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT