Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Kırtasiye Eğitim Gereçleri


Globox Tritan Matara 350 cc - 2096
Globox Tritan Matara 350 cc - 2096
Sadece Mağazada
34,99 TL
Globox Emoji Set
Globox Emoji Set
Sadece Mağazada
4,99 TL
Globox Fashion 3 Boyutlu Silgi 2545
Globox Fashion 3 Boyutlu Silgi 2545
Sadece Mağazada
9,99 TL

Öğrencilerin ve çalışanların vazgeçilmezi olan kırtasiye eğitim gereçleri, farklı beğenilere yönelik olarak tasarlanıyor. Ürün koleksiyonları arasında kalem çantaları, kartvizitler, büyüteçler, cetveller ve sırt çantaları gibi akla gelebilecek daha pek çok parçaya yer veriliyor. Renkli desenleriyle göze çarpan kalem çantaları, özellikle ilkokul çocuklarının vazgeçilmezi oluyor. Ünlü çizgi film karakterleri ile bezenen sevimli ürünler arasından seçim yapabilir, erkek veya kız çocuğunuza ödül amaçlı sunabilirsiniz. 


Kırtasiye araç gereçleri içerisinde değerlendirilen kartvizitler, estetik tasarımları ve deri detayları ile özellikle erkeklerin büyük ilgisini topluyor. Kart bölmeleri ile zenginleştirilen ürünler, farklı ebatlarda dizayn edilerek beğeniye sunuluyor. Kırtasiye masaüstü gereçleri arasında ışıklı büyüteç modelleri de bir hayli önem taşıyor. Floresan ışıklı şeklinde dizayn edilen ürünler, çıplak gözle görülmesi zor olan ince işlerde tercih ediliyor. Cetvel, pergel, silgi ve defter gibi taşınabilir kırtasiye ürünleri de okul çağındaki çocukların ihtiyaçlarını karşılıyor.


Kırtasiye eğitim gereçleri, işlerinizi daha planlı, programlı ve profesyonel şekilde yapabilmenize yardımcı oluyor. Gündelik kullanımlar için ideal olan ürün grupları, aynı zamanda ofis yaşantısında da sıklıkla kullanılıyor. Farklı zevklere uygun olarak çeşitlilik gösteren eğitim gereçleri, hem çalışma masalarınızın daha düzenli olmasını sağlıyor hem de iş yükünüzü minimum düzeye indirgiyor. Süpermarket & petshop çatısı altında yer alan ofis kırtasiye gereçleri ile daha başarılı bir iş ve eğitim yaşantısı elde edebilirsiniz. İşlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan kırtasiye büro malzemeleri için Aday, Bayındır, 2K Kaymaz, Dolphin ve Faber Castel gibi kaliteli markalar arasından seçim yapabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT