Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Kilo Aldırıcı Çeşitleri

Vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi birinci dereceden sağlamakta olan Weight Gainer ürünler aynı zamanda kilo almak isteyenlerin de kurtarıcısı niteliğindedir. Antrenmanlardan sonra kullanılan ürünler enerji kaynağı olmakla birlikte bağışıklığı da güçlendiriyor.

Kilo Aldırıcı Takviye Nedir?

Mass Gainer gibi tercih edilen pek çok markayı bir arada bulabileceğiniz Spor & Outdoor ürünleri içerisinde farklı özelliklere sahip kilo aldırıcılar yer alıyor. Protein kaynağı olarak da ifade edilen kilo aldırıcılar besin takviyeleri arasında yer alıyor. Kilo aldırıcı kullanımı ise ürünlerin formüllerine ve kullanım amacına göre değişiyor.

Özellikle spor yapan kişiler, beslenme ile istenen seviyede karbonhidrat elde edemeyebiliyor. Bu nedenle vücudun ihtiyaç duyduğu karbonhidrat miktarına, uygun kilo aldırıcı ürünler sayesinde ulaşılabiliyor. Bu ürünler spor sonrası hızlı bir toparlanma sağlıyor.

Kilo Aldırıcı Nasıl Kullanılır?

Kilo aldırıcı olan ürünler farklı özelliklere sahip olmaları ve kullanım amaçlarına bağlı olarak farklı biçimlerde kullanılabiliyor. Doğru bir kullanım için doktor tavsiyesi almakta yarar vardır. Ayrıca enerji kaynağı olan bu ürünlerin içerisinde bulunan kullanım talimatlarının da dikkate alınması çok önemlidir.

Her öğün sonrası iki ölçek olarak kullanılmasında yarar bulunan Optimum kilo aldırıcı, antrenmandan yarım saat önce ya da yarım saat sonra da rahatlıkla kullanılabiliyor. Su ile tüketilebilen ürün tercihe göre süt ile de tüketilebiliyor.

Kilo Aldırıcı Çeşitleri Nelerdir?

Vücut ağırlığını istenen seviyede tutmaya yardımcı olan ve besin takviyesi olarak kullanılan Mass Gainer gibi ürünler kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Bu farklılık, ürünlerin markalarından da kaynaklanıyor. Toz biçiminde üretilen çeşitlerinin yanı sıra, daha kolay bir tüketim sağlamak için şekerleme biçiminde de üretiliyor.

Ürünlerde 3000'lik ve 5000'lik kalori sağlayan seçenekler de mevcut. Kilo aldırıcı kullanımı ise kişinin ihtiyacına göre farklılık gösterirken doğru ürünün seçilmesi istenen verimi sağlayabilmek açısından büyük önem taşıyor. Ürünlerin yoğunluğuna göre gün içerisinde tüketilmesi gereken ölçek sayısında da farklılık ortaya çıkıyor.

Kilo Aldırıcıları Kimler Kullanmalı?

Kilo ve hacim takviyeleri, düzenli bir biçimde kullanıldığında oldukça etkili ürünler arasında yer alıyor. Özellikle hacim kaybı yaşamak istemeyen ve zorlu antrenman yapmak durumunda olanlar tarafından sıklıkla tercih edilen kilo aldırıcıları kas yapısını güçlendirmek isteyenlerde de kullanılabiliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT