Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Kiler Dolabı Modelleri

Mutfağınızda veya evinizde sürekli kullanmadığınız ama geniş bir alanı kaplayan eşyalarınızın dağınıklığından kurtulmak için kiler dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Mutfak dolabı, erzak dolabı, ekmeklikli çok amaçlı dolap gibi ürünler, kullanımı ve şıklığı ile tüketicilerin tercih ettiği ürünlerdir.

Kiler Nasıl Organize Edilir?

Her evde kiler alanı farklıdır. Bazı evlerde büyük bir kiler dolabı varken, bazı evlerde ise kiler için küçük çekmeceler veya sadece raflardan oluşan bir bölüm kullanılır. Ne tarz bir kilere sahip olduğunuz pek de önemli değildir, önemli olan doğru bir şekilde elinizdeki alanı en verimli şekilde kullanabilmenizdir. Dolaplar, kullanım yerine ve amacına göre değişiklik gösterir. Bunlar göz önün bulundurularak tasarlanan ve üretilen kiler dolaplarına; ekmeklik dolap, portatif dolap gibi modeller örnektir.

Kiler Dolabı Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Kiler Dolabı seçimi yaparken kullanacağınız alana göre tercih yapmanız gerekmektedir. Kullanacağınız mekanın fiziki yapısı, tavan uzunluğu veya büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır. Daha çok ne tür eşyaları ve malzemeleri saklama konusunda kullanacağınıza karar verdikten sonra sizin tercihinize en uygun dolabı seçmelisiniz. Bunları yaparken size yardımcı olması için ürün çeşitliliği çok geniş tutulmuştur.

Sağlık ve hijyen tamamen gıdaların düzgün depolanması ile alakalı bir durumdur. Bu yüzden ekmeklikli çok amaçlı dolap gibi modelleri tercih ederken, kullanılacak mekanın direkt olarak güneş ışığı almaması ve nemden uzak olması gerekmektedir.

Kiler Dolabı Nasıl Düzenlenir?

Daha düzenli bir ortam isteyenlerin tercih edeceği kiler dolabı, ekmeklikli dolap, çekmeceli mutfak dolabı gibi kiler modellerinin daha kullanışlı olması için nizami bir şekilde düzenlenmesi gerekmektedir. Düzenli bir ortam ve kullanım sağlaması için öncelikle eşyaların veya malzemelerin kullanım sıklığı göz önünde bulundurularak belirlenmelidir.

Kiler dolabı ve çekmeceli mutfak dolabı düzenlenirken; üst raflarına sıkça kullanmadığınız elektronik eşyalarınız, bir alt rafına seyrek kullandığınız boş bavullar, kutular, yorganlar, çarşaflar, orta katına ise günlük rutinde genelde elinizin altında olması gereken temizlik bezler, havlu, ütü, tuvalet kağıtları, plastik veya cam kavanozlar yerleştirilebilir. Böylelikle sürekli kullanmadığınız eşyalar göz önünde bulunmaz.

Kiler Dolabı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kiler, ev içerisinde sürekli olarak kullanılmayan ancak dağınıklığa yol açan eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirildiği odacıktır. Kullanım alanlarına göre farklılık gösterir ancak en çok tercih edilen modellerinin başında mutfak dolabı gelir. Bu ürünleri kullanarak, daha düzenli, ferah, kolay temizlenebilir alanlar yaratabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT