Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Kesonlar


Kişisel malzemeler, özel dosyalar ya da başucunuzdan ayırmak istemeyeceğiniz aksesuarlarınız için etkin bir çözüm sunan kesonlar, ofislerde en büyük yardımcınız olmayı amaçlar. Çalışma hayatının vazgeçilmez ofis mobilyaları arasında olan bu ürünler sayesinde, daha verimli bir çalışma ortamı yaratabilir, dilediğiniz evrakları çok daha muntazam bir şekilde organize edebilirsiniz.

 

Kilitlenebilir mekanizmalara sahip olan modeller sayesinde güvenli bir yapıya sahip olan kesonlar, aynı zamanda ofisinizin dekorasyonu ile de uyum içerisinde bir kullanım sağlar. Adore, Alpino, Kenyap, Dessenti gibi ofis mobilyaları konusunda uzman markaların farklı modellerini incelemenize olanak veren kategorideki ürünleri detaylı bir şekilde incelemek için görsellere tıklayabilir, detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

 

Tekerlekli ve taşınabilir bir yapıya sahip olan kesonlar sayesinde pratik bir kullanım elde edebilirsiniz. Masanız ya da çalışma alanınız taşındığında ürünü kolaylıkla yeniden düzenleyebilir, yerini değiştirebilirsiniz. Önemli evraklar ya da her zaman elinizin altında bulundurmanız gereken listeler gibi farklı dokümanlarınızı bir arada bulundurmanızı kolaylaştıracak modeller ile çok daha verimli çalışabilir, işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunulan birbirinden farklı keson modelleri arasından seçiminizi yapmak için kategoriyi inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi almak için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT