Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Katı Meyve Sıkacakları Kategorisinin Çok Satanları

Mutfakların vazgeçilmez küçük ev aletleri arasında yer alan katı meyve sıkacakları, kullanışlı özellikleri ve estetik tasarımları ile yaşamınıza pratiklik getiriyor. Fonksiyonel donanımlarla zenginleştirilen elektrikli mutfak aletleri arasında her zevke ve ihtiyaca yönelik modellere yer veriliyor. Narenciye sıkacakları; portakal, greyfurt ve mandalina gibi çeşitli meyvelerin sularını çıkarmanıza destek oluyor. Zarif dizayna sahip olan ürün grupları; tost makinesi, blender ve kahve makinesi gibi diğer elektrikli aletlerinizle mutfağınızda hoş bir duruş bırakıyor. Şeffaf türde olan saklama bölümleri de sıktığınız meyve suyunun hangi düzeyde olduğunu rahatlıkla görmenizi kolaylaştırıyor. 


Katı meyve sıkacağı tavsiye edilirken öncelikle ürünlerin motor gücü dikkate alınıyor. Üstün hızda performans gösteren modeller, hem meyvelerin hem de sebzelerin daha fazla suyunu çıkartıyor. Özellikle 900W gücünde olan sıkacak çeşitleri, %10 daha fazla meyve suyu elde etmenize imkan tanıyor. Elektrikli ev & mutfak aletleri arasında yer alan modeller, her sezon farklı teknolojik yeniliklerle entegre ediliyor. Katı meyve sıkacağı seçeneklerinde son dönemler QuickClean teknolojisine önem veriliyor. Entegre posa kabı ve pürüzsüz yüzeyler ön plana çıkartan OuickClean teknolojisi, böylelikle bir dakika içerisinde temizliğinizi tamamlamaya yardım ediyor. Damlama önleyici donanımları, sıkacağınızı kullanırken tezgah veya masa gibi yüzeylere meyve suyu damlamasını engelliyor. 


Katı meyve sıkacağı çeşitleri, geniş besleme boruları ile birlikte beğeniye sunuluyor. Böylelikle sıkım esnasında elma, havuç, armut, pancar gibi meyve ve sebzeleri önceden parçalamadan bütün olarak sıkacağa koyabiliyorsunuz. Siz de Arzum, Fakir, Arnica, King ve Philips gibi küçük ev aletleri markaları arasından beğeninize uygun katı meyve sıkacaklarını tercih edebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT